Orgazmı ertelemek?

Erkekler bilir hani boşalmanız geliyor ama 3-4 saniye bekleyip devam ediyorsunuz erteliyorsunuz bu sayede partnerinizi memnun ediyorsunuz ama ben bunu en fazla 15 dk tutuktan sonra kaçırıyorum ve orgazm olamıyorum :( karşımdaki mi çok zor yoksa ben mi az tutuyorum sonra yani 3-4 kere tutuktan sonra devam etsemde orgazm olmuyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu konuda bilinmeyen bir gerçege deyinmek istiyorum , meniyi tutup geri gitmesini saglamak doğal bir durum degil ve testislerin iltihaplanmasına neden olur. ve spermi skotrom içinde tutan kas sistemine zarar verir buda meninin penis sertleşmeden çıkmasına neden olur, kadınlar erkegin kendilerini boşaltmasını bekler fakat buda yanlıştır, her iki taraf zevk almayı bilmeli, eşlerden önce boşalan diğerini boşaltana kadar tempoyu düşürmemeli

0|1
    0|0
    • yani kötü birşey mi yapıyorum?

• Aslnda evet , bu gecikme olayini geleni geri kaçırarak degl , namluya gec sureceksin gldimide koyver, erkklerin cinsel hayattaki aktifligi kadnlardan cok farklı en ufak bir terslik adamı erkklikten eder, bırak kadın zevk almayı ögrensn

• Cinsellik oyle bir hale glmiski resmen kadini bosaltcaz diye ugrasyoz sen bak keyfine senin alet islevini yitrdimi inan onun için yaptigini hice sayar baskasina gönul rahatligyla giderler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Maçtan önce antreman yap

0|0
    0|0
  • hacı maça çıkmadan ateş et. 10 dakka sonra ilişkiye girin bir yerde okumustum gayet mantıklı

0|0
    0|0
    • sertleşik kalırmı o zaman? iniyor biraz

• ateş ediyon ya kanka sarjörü doldururken bıraz zaman gecıyo sonra makına sıcakken bı daha ateş etmıyo. olmadı gecıktırıcı al

Yükleniyor...