Kapat

Penisim dolgunlaştı korkuyorum?

çok dolgun olmaya başladı kasığımda 3 gündür ağrı vardı akşamları başlıyor ağrı mühtiş şekilde penisim dolgunlaştı sol testiste kücülme var idrar yapmaya çıktığımda idrar gelmiyor zor yapıyorum penisim sürekli soğuk antibiyotiğe başladım intihap mı var acaba

Güncellemeler:
cevaplarınızı bekliyorum sizede olan var mı böyle

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Derhal bir ürologa git başına iş alma sonra.. Lütfen ne utanın ne de çekinin.

0|0
    0|0
    • Hissizleşti aletim kasığımda ağrı var bacağıma vuruyor uyutmuyor iktidarsız bırakır mı

• İlişkiye hiç girmedim olma ihtimali 0

• Olmaz tabi o ancak ilişki ile geçer.. Sen acil git doktora yani söyleyecek başka şey yok.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Antibiyotiğe kendi başına mı başladın?

0|0
    0|0
  • Prostat iltihabını tarif ediyorsun inşallah öyle birşey yoktur kardeşim

0|0
    0|0
    • Yanma yok idrarımda prostat olması zor akıntı var sadece idrar az geliyor koyu renk 3cü işemede bembeyaz oluyor idrar

• Hiç ilişkiye girmedim bel soğukluğu olamaz abim yurtdışında işinden dolayı ağır kaldırmaktan kasığı ağrımaya başlamış iltihaptan testisi şişmiş yurtdışında hastanede doktor ilaç vermiş iltihap kalmadı diyor banada verdi içmeye başladım iyi geldi ağrı azalmaya başladı

• O zaman tamam geçmiş olsun kardeşim

• Ağrı varsa iltihap olabilir ürologa gidiniz

0|0
    0|0
  • Bizim komşuda da vardı işlevselliğini yitirdi genç yaşta. 5gün bekleme git doktora. Sonra kalkışa geçemezsin.

0|0
    0|0
    • Kalkmıyor zaten sabah ereksiyon oluyor sadece

• Gideyim bari ssk yok para bulursam giderim

• Git annen babanla konuş anlat utanma böyle şeylerden.

Yükleniyor...