Yırtılmış gibi kızlık zarım var?

Normal olarak kızlık zarı yuvarlar oluyor ama çok afedersiniz özür dilerim ben bakıyorum ıkınınca kızlık zarım yırtılmış gibi yuvarlak değil böyle yanlarından yırtılmış gibi sizce bozulmuş olabilir mi 2 senedir sevgilimle sürtünme yollu ilişki yaşıyoruz içime hiç girmedi

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ve bakirelik gidecek diye korkuyosun öyle mi :D :D :D :D :D

1|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 28

• Giriş yoksa yapı olarak öyledir.

0|0
    0|0
  • Kızlık deformasyon sonucu ya kaybolur ya da hiç kaybolmaz durur. Yırtılma yıpranma olayı olmaz bildiğim kadarıyla. Ya herru ya merru yani.
    Çarşaf mı bu?

0|0
    3|0
  • görmek lazım

0|0
    0|0
  • Pek çok kızlık zarı tipi var. Bu hususta netten araştırma yap. İçeri girerek birleşme olmadıysa bozulmaz.

0|0
    0|0
  • farklı farklı olur

www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • tr.wikipedia.org/wiki/K%C4%B1zl%C4%B1k_zar%C4%B1 burayı oku. dırekt yuvarlak dıye bısı yok

0|0
    0|0
  • Tamirciye git baksin bakimini yapar duzelir

0|0
    0|0
  • Bozulmaz bazen kadınların fizyolojik olarak değişik zar tipleri olabilir. Doğum ve kadın hast hekimine başvurun içiniz rahatlasın

0|0
    0|0
  • kızlık zarı vajinanın içerisinde olur arkadasım yani dışarıdan görmek mümkün değildir zarı. senin vajinanın şekli öyledir.

0|0
    0|0
  • doğal

0|0
    0|0
  • farklı farklı zarlar var, seninki doğuştan böyle olabilir. kiminin hiç olmuyor bile.

0|0
    0|0
  • sevgilinle evlilik düşünmüyormusun,

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Üretim hatası

0|0
    0|0
  • İki yıllır nasıl sürtündünüz ya hahahha o da ayrı bir terane yok bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • Surtunmeden dolayi olmustur belkide anliyamayiz o kadariyla

0|0
    0|0
  • sürtünme olurmu hiç kısmı ıcerı almıyormusun

0|0
    0|0
  • bir b*k olmaz sikma canini

0|0
    0|0
  • Yırtılmadı bence adeta cırıldı Ayşe teyze cırt gitti geçmiş olsun 😄

0|0
    0|0
  • Bide girseydi lafa bak trbiyesiz anan baban duysa ne der.

0|0
    0|0
  • 2 çi el olmuşsun :/

0|0
    0|0
  • Patlamis

0|0
    0|0
  • Resim çeksen daha iyi dtay verirdk

0|0
    0|0
  • oha l*n 2 yıl sürttürmeyle zar mı kalır sürttürmedeki sıcaklıkla erimiştir o işin kötüsü bu çocuk bununla evlenmezse bunu alacak olana acıdım adam 2 yıldır başkasının sokmak hariç her şeyi yaptığı zarı bakire geri kalanının ne olduğu belli olmayan biriyle evlenecek böylesi düşman başına asdasdad

0|1
    0|0
  • Umarım yırtılmıştır

1|1
    0|0
  • bilememki doktora git

0|0
    0|0
  • yırtılmış derlerse vercen mi rahat rahat yani

1|0
    0|0
  • yırtılsa ne olur yırtılmasa ne olur sen bakire değilsinki amkk 2 yıldır sürttürüyormuş.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dikkat et fazla sürtünmeden dolayı alev almayın

0|1
    0|0
  • Kızlık zarı deliklidir güzelim.

0|0
    0|0
  • Yırtılmis gibi kızlık zarın var ve burada yirta yirta s*kecek adamda napalim yani zikilmis mınaaaaa seninnn hee Güloo :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...