Kızlar acil bakin kizlik zariyla ilgili?

Ya ben abdest alirken seyimin arasina pecete koyuyorum. Ic camasirina leke degmesin diye. Sanirim biraz fazla bastirdim acidi. Sonra 2 gun adet sancisi cektim sabahta kanamam geldi. Ama 1.5 hafta once reglim bitmisti. Zar zarar gormus olabilir mi? Hafifte surtunme olmustu. Zarar gormus olabilir mi? Sabah kan geldi Saat 8.40 gibi ama simdi sadece belimde sanci var. Zarar gormus mudur?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor l*n kadın olmak bir peçete yüzünden kızlık gitse ileride evlenecegin adama açıklamak çok zor olur. Inanmaz zaten. Erkek Olmak daha kolay gerçekten

2|0
    0|0
    • Evet ya 😞😞 cok kotu zaten kim inanir ki pecete yuzunden gider mi derler

• Insallah abicim ya 😞

• Ya bir peçeteden kızlık filan gitmez o öyle dayanıklı bişey ki ya orana bişi sokcan ya da ilişkiye giricen peçete ne ya

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Peçete sürtmesi ile kızlık zarı yırtılsaydı gerdek gecesi kimse bu kadar korku duymazdı... Vajinanın iç dudakları oldukça hassastır ufak bir yırtılma olmuş olabilir.

3|0
    1|0
  • Zannetmiyorum.. o kadar kolay bozulmaz.. zar dediğin bir çeşit et parçası gibidir ve biraz da esnektir.. Sert bir cisim eni konu girmeli.. hadi parmağın girdi falan desem, o an kanardi ve acirdi.. parmağın da girmez artık oha yanı.. Ama tavsiye, böyle bir ülkede.. eğer ki bozulma sebebi bu olursa, diktir.. Sana haktır bence.. Elin adamına meramını anltyamazsın yarın bir gün.

1|0
    0|0
  • hiç birşey olmaz peçeteyle kızlık zarımı gider. kızlık zarı nasıl bozulur diye sorsan onuda açıklardım :D

1|0
    0|0
  • Belki ama cok takma bisey olmaz eger cok istersen bir doktora git derim ve mumkunse bayan

1|0
    0|0
  • Biseyin yok meraklanma

1|0
    0|0
  • her kadın aynı şiddette orgazm olamaz.
    1. a aynı şiddette orgazm olan her kadın aynı tepkileri veremez.
    2. her kadın doğal ve içinden geldiği gibi davranamaz.

0|0
    0|0
  • olabülü

0|0
    0|0
  • Peçete de kızlık bozar mi yaaa

1|0
    0|0
    • Zedeleyebilir

• Oyle yapiyodum ama Allahtan zarar gormemis bidahada yapmam oyle zaten pamuk en iyisi

• Rulo gibi yapıp dudakları arasına koymak yanlış :) normal iki kat yap günlük ped gibi kulodun içerisine koy gelen sıvı iç çamaşırına geçmez

• Bişey olmadı korkma sürtünmeden dolayi tahriş olmuştur.

1|0
    0|0
  • Yok kardeşim görmemiştir. O kadar kolay zarar görecek bişey değil. Sen Halen tertemizsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erken adet olmuş olablr misin

1|0
    0|0
    • Dedigin gibiymis cok. Korktum 😅😂😂

• 😊😊

• Yaaa😨 en korktugum sey benimde bu😥😤

1|0
    0|0
    • Demi ya 😣

• Ne dicen

• Kizlij kontrlu cunku bn cok akıntı oluyorum ve senden belki de kotu durumdaym

• Az kanmi geldi pembemsi gibi

1|0
    0|0
    • Sagol degilmis ☺

• Nerdenn biliyosunn , pembemsimi geldi ama

• Yani zarar gormusun gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...