Yaza kadar nasıl 20 kilo verebilirim?

Arkadaşlar benim 20-30 kilo fazlam var boyum 1.90 kilom 120... Yaz geliyor. İnsanlar renkli renkli güzel güzel giyiniyorlar. Ben ise renksiz büyük boy şeyleri giymek zorunda kalıyorum. Yemek yemeyi çok seviyorum. Yumurta ve çayı sevmiyorum. Ben nasıl sağlıklı zayıflarım?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba Arkadaşım,

Aslında kilo verme için gerekli olan zamanı biraz açıkçası geride bıraktın ama sorun değil, body&fitness salonları hep bizler için varlar :)

Boyun iyi olduğu için açıkçası senin için 20 - 30 kilonun gözüne çok fazla büyük gelmemesi gerekiyor. Benim 1,76 boyum var standart günlük ve 2 günde 1 yaptığım kardiyo ile 4 ay gibi bir sürede 14 kilo verdim (86 - 72) eğer azim varsa sen de yaparsın :)

Spor salonları günümüz Türkiye'sinde çok fazla var. Marka olmuş ya da kardiyo aletleri zengin olan bir spor salonunda yaklaşık 3 - 4 ay zaman geçirsen, ayrıca takviye olarak L-Carnitine gibi yağ yakmayı hızlandıran ekstra ürünleri tüketsen ve şeker, hamurişi gibi şeylerden birazcık kendini uzaklaştırsan mükemmel bir fiziğe gelmek emin ol zor değildir :)

Teşekkürler...

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Ama ne yazık ki spor salonuna yazılma imkanım yok. Bana başka ne önerirsiniz bunun yerine? Ayrıca kilo vermek için gerekli olan zamanı geçirmişsin derken ne demek istediğinizi anlamadım. Ben 19 yaşındayım.

• 5.5 az bana ya 30 kilo fazlam var 😭

• Yahu arkadaş. Hört diye veremezsin kiloyu. Sabır edeceksin, istikrarlı davranacaksın ve bu işi zamana yayarak yapacaksın. Sen benden daha fazla kilolusun doğal olarak ben 5 kilo versem sen 15 kilo rahat verirsin. Umutsuzluğa kapılmayacaksın. Kendine karar vereceksin ve gerçekleştireceksin.

• Kendine program yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...