Kegel egzersizi nasıl yapılır? Bakireler yapabilir mi? Sıkılaştırmak için başka neler yapabilirim?

Bakireyim ama ilerde ilişkiye girdiğimde partnerimi tamamen mutlu olmasını benden keyif almasını istiyorum. Erkekler için sıkılık önemliymiş. Kegeli bakireler nasıl yapabilirim bekaretten dolayı sıkıp sıkmadığımı anlayamıyorum.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu egsersizler 40-50 yaslarindan sonra idrar kacirma problemleri olan kadinlar ve erkekler icin önerilir, vajina daraltmak icin degil..

Kadin vajinasi esnektir, erkek penisin tersidir, erkek penisi nasil kegel egsersizi ile kücülüp büyümüyorsa, kadin vajinasida genisleyip daralmaz, sadece kaslar yasliliktan dolayi tam görevini yapamiyorsa, bu egsersizler sayesinde sorun cözülebilinir..
    Asagidaki doktorum diyen beyefendi, sorunu, yas durumunu anlayamamis herhalde, ya da doktorum diye hava atmis..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• u konu; kegel egzersizleri hakkında bilgi vermektedir Normal doğum yapan birçok kadının doğumdan sonra vajinasında genişleme oluyor. İlk doğumun ardından fazlaca olmasa dahi birkaç doğumdan sonra bu dertle başbaşa kalan kadınlar utandıkları için de cinsel organ estetiği yolunu da seçmezler. Ancak böyle bir durumla karşılaşan kadınların ileriki yaşlarda idrar kaçırma sorunlarının da olacağı düşünülürse bir şeyler yapmanın gerekliliğinin farkına varılır. Her kadının kendi başına yapabileceği egzersizlerle bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bu egzersizlere Kegel egzersizleri deniliyor. Buyurun kegel egzersizlerinin ne olduğunu hep birlikte öğrenelim.

0|0
    0|2
    • Kegel egzersizleri nasıl yapılır?
      İdrar kaçıran kadınların çoğu öksürürken, hapşırırken, gülerken ya da diğer zorlu işleri yaparken idrar kaçırma miktarını azaltmak için pelvik taban egzersizi yaparlar. Bu egzersizlere Kegel egzersizleri adı verilir. Egzersiz yapmak için çalıştıracağınız kasları bulmak için vajeninizde bir tampon olduğunu hayal edin ve onun düşmesini engellemek için kaslarınızı sıkın. Kastığınız kaslar egzersiz yaptırmanız gereken kaslardır. Egzersiz yaptıracağınız kaslarınızı bulmanın bir diğer yolu da idrar yaparken idrarınızı durdurmak için yaptığınız haraket pelvis kaslarınızı kasan egzersiz yaptıran harekettir. Bu işlemi yalnız hareketi anlamak için yapınız. Doktorunuz muayene sırasında size egzersizi doğru yapıp yapmadığınızı gösterecektir. Egzersiz doğru yapılmazsa yarar yerine rahim ve idrar torbasının sarkmasını artırarak zarar verebilir.

• Çok teşekkür ederim birde doğru yapıp yapmadığımı anlayabilsem

• onun içinde doktora gitmen lazım ben hastalarımın çoguna tavsiye ediyorum

• Yavaş egzersiz için yere ya da yatağınıza uzanın. Nefes alın. Nefesinizi verirken pelvik taban kaslarınızı yavaşça sıkın. Beş saniye bu şekilde durun, sonra düzenli nefes almaya devam edin. Zamanla bu sayıyı ona çıkarabilirsiniz. Pelvik kaslarınızı çok sıkmamaya özen göstermelisiniz çünkü bu başka kaslarınızı etkileyebilir. Egzersizleri sabah ve akşam olarak 4-5 kez yapmaya çalışıp, sonunda 10 tekrara çıkarabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Hızlı kegel'ler de aynı yavaş kegel'ler gibi yapılır. Tek farkı, kaslarınızı daha çabuk sıkıp serbest bırakmanız, iki sıkma hareketinin arasında en az üç saniye olması gerekir. Bu egzersizi de 10 kez tekrarlayabilirsiniz. Egzersizlerinizi yeterli süre yatarak tekrarladıktan sonra artık oturarak devam edebilirsiniz. Vücudunuzdaki değişimi hissetmeniz için altı haftaya ihtiyacınız var. Ama beklemeye değdiğini göreceksiniz.

• yapabılır. çalılığa işerken biri geldi sidiğini kestin. işte o kesen kas. sidiği kes sidiği bırak. 10 tekrar canım.

0|0
    0|0
  • her kadın aynı şiddette orgazm olamaz.
    1. a aynı şiddette orgazm olan her kadın aynı tepkileri veremez.
    2. her kadın doğal ve içinden geldiği gibi davranamaz.

0|0
    0|0
    • Ne alakası var ki

• Almadım ya sevgilim bile yok benim çok yalnızım çokkkkk :'(

• tam yerındesın bebegım dıledıgın her konuda yardımcı olabılırımbeklentısız tabı sende ok dersen

• bakireysen neden yapacaksin?

0|0
    0|0
  • bakiresin zaten dar olan şeyi daha da daraltmanın anlamı yok :)

0|1
    0|0
  • Bişi diycem. helal sana. ne duyarlı kızlarımız varmış. Bizim kıymetimizi bilmediler.

1|0
    0|0
  • anlatıyım sana

0|0
    0|0
  • Yapar

0|0
    0|0
  • sıçma pozisyonu al sık bırak

0|0
    0|0
  • zara zarar verebilme ihtimalin var iyice araştır