Aptal aptal cevaplar istemiyorum?

Benim vajinam ara ara çok kaşınıyor klitorisin olduğu bölüm ve ne yalan söyliyim. kaşıdıkça kaşınıyor. Korkuyorum zarar vericem diye acıyo bazen çünkü. Bide kızlık zarına zarar vermekten korkuyorum birşey olmaz heralde değil mi?

0|0
8|42

En İyi Kız Görüşü

• Travazol Krem 15 gram bütün kaşıntıları en hassas şekilde unutturur cilde !

Not: Sadece cilde sür yeterli. günde 2 defa sabah - akşam ince şekilde sür yeter.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Mantar gibi gozukuyor anlattiklarin. Bence muayene olmalisin. Beyaz lekeler varsa gorun derim. Yoksa eger bol su icmeni oneriririm ve kasima tabiki

0|0
    0|0
  • ozaman aptal aptal cevap vermek yerine mantıklı cevap vereyim ama sende aptal aptal cevap verme bana utanırım üşenirim gibi.

Doktora git!

0|0
    0|0
  • akıllı cevap verince de anlamıyorsunuz

0|0
    1|0
  • Senin kaşıntın var heralde...

0|0
    2|0
  • mantar olabilir.. bence doktora git bir ..

0|0
    0|0
  • bir uzmana gitmelisin kaşıntı şimdi hoş gele bilir ama ilerde zarar verir

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir bayan bir doktora git en yakin zamanda kasiti hatta asiri kasinti belirtisidir biraz da agri ve hafif yanma varsa hic durma git

0|0
    0|0
  • her kadın aynı şiddette orgazm olamaz.
    1. a aynı şiddette orgazm olan her kadın aynı tepkileri veremez.
    2. her kadın doğal ve içinden geldiği gibi davranamaz.

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir. ya da farklı bir şey olabilir. Bu yüzden burada çözüm arama bir doktora git krem ya da hap verecektir. Onları kullanırsan çözüme ulaşırsın. Mantar ise tedavisi uzun sürer 1-2-3 ay gibi durumuna göre değişir.

0|0
    0|0
  • kaşıntı ya tahriş olduğu içindir ya da vagina mantarı oluşmuştur. antiseptik jel kullan ve pamuklu çamaşır giy. temizliğini sabunla yapma ve asla ıslak bırakma..

0|0
    0|0
  • mantar olabilir bir görün istersen doktora

0|0
    0|0
  • zara bişe olmaz kaşımamaya çalış kendi geçerr

0|0
    2|0
  • temiz tut bebeğim

0|0
    0|0
  • temiz tutmadıgın için olabilir mi acaba her akşam duş al belki düzelir?

0|0
    0|0
    • Alıyorum zaten. Tüylerdende düzenli olarak kurtuluyorum. İç çamaşırlarımı değiştiriyorum.

• Bilmiorum doktora git ihmal ettikçe kötülesir

• Mantar olmuşsun kız ortalığı boşuna karıştırma. Travocort merhem kullan geçer 👍😆

0|0
    0|0
  • Mantar olma riski var..

0|0
    0|0
  • mantar olabilir? ve dikkat et kızlıgıjnı bozarsın

0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmış olabilirsin ya da mantar olabilir bir dr görünmelisin. rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • Mantara bağlamışsın :D

0|0
    0|0
  • Travazol.

0|0
    0|0
  • Bilet olmaz. Emla diye krem var kullan.

0|0
    0|0
  • Mantar falan olmasın? Ciddi durum olabilir

0|0
    0|0
  • Olmaz da sık sık yıka

0|0
    0|0
  • Fazla zorlama

0|0
    0|0
  • yok olmaz

0|0
    0|0
  • doktora nıye gıtmezsınkı.

0|0
    0|0
  • mantar olabilir kadın hastalıklarına bir görünmelisin

0|0
    0|0
  • Biraz temiz tutun sunu ya

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Mantar falan olmasin bir doktora goster

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktora görünmen lazım. Mantar ve HPV virüsü gibi aslında çok ciddi rahatsızlıkların belirtisi olabilir. Erken teşhis çok önemli. Allah korusun HPV rahim ağzı kanserine kadar gidebiliyor. Kaşıntılar her zaman birşeylerin belirtisidir. Ve çok hassas bir bölge. Geçmiş olsun çok

0|0
    0|0
  • İçine sokmadıkça bişey olmaz merak etme

0|0
    0|0
    • Baya bildiğin parmağını içine sokarsan zarar gelir anca diyosun yani

• Yani parmağını sokman gerekir hatta ben ilk ilişkimde çok az kan gelmişti ikinci ilişkimde baya aktı sonra erkek arkadaşım parmağını soktuğunda da aktı böyle garip ilginç bir durum açılmak bilmemişti böyle basit bir durumda bişey olmaz sana merak etme

• Enfeksiyonda olabilir mantarda doktora gitmelisin. Nadiren bende yaşıyorum böyle birşey. Sık sık iç çamaşırını değiştirmelisin ve temiz tutmalısın. Çünkü en çok mikrobu oradan alıyoruz malesef

2|1
    0|0
  • Mantar reıs

0|0
    0|1
  • Kızlık zarı içeride zaten, kaşınmayla bir şey olmaz.
    Mantar var gibi.

0|0
    1|1
    • İçerde biliyorum ama insan bilmediği şeyden korkuyo işte kaşrken bastırıyorum farkında olmadan. İnan arzu istek bir alakası yok sadece kaşınıyor yani insanlar farklı anlamş ama arada oluyor ve acıyor bende korkuyorum bişey olcak diye.

• temizliğine çok dikkat etmen lazım

1|1
    0|0
  • Ağda yapmamışsan ondandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...