Zar dikimi/ bilgisi olan yazabilir mi?

Arkadaşım uzun zaman biriyle çıkmıştı bundan 1 sene önce ayrıldı o süre içinde bir çok iyi takipleri geldi istemeye gelenler oldu falan eski sevgilisi de evlenmek üzere kız kimseyi sokmuyor hayatına tam birseyler olacakken ayrılıyor meğer önceki sevgilisiyle birlikte olmuş korkusundan kimseye soyleyememis bana anlattı bende size sormak istiyorum kız soyleyemiyor taliplerine bakire olmadığını suistimal edileceğini de düşünüyor bide diktirmeyi düşünüyor iyi bir doktor da bakıyor öneriniz var mi İstanbul da avrupa yakasında fikir verir misiniz? Teşekkürler simdiden

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlariniz iyi yönde veya kötü yönde oldu sağolun ama o kızı bu halde bırakan kişiliksiz haysiyetsize arkadaşım asla hakkını helal etmiyor evlenme niyetiyle kandirilan güven duydurup yolda bırakan şahsiyet te en büyük günah hiç bir genç kız istemez bu durumda olmayı bunu unutmayın teşekkürler herbir yorumu tek tek okudu kendisi

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• efenim evet hymen dikimi vardır. özel hastanelerin ilgili bölümlerini arayıp bilgi almalısınız.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• böyle şeyleri görünce "dün yediğin hurmalar, şimdi g. tünü tırmalar" lafı aklıma geliyor 😀😀

3|3
    0|0
    • son yazdıklarını sonradan gördüm. Hiç bir zaman inanmayın helaliniz olmadan kimsenin koynuna girmeyin.
      Eğer sizi yarı yolda bırakan biri varsa vay onun haline

• Neden dürüst davranmak yerine diktirmeyi tercih ediyor?

1|1
    0|0
    • Rezil olmaktan korkuyor

• Görücüleri falan boşverip yine normal flört ederek birilerini bulsun..
      Flört sırasında da kendi durumunu söylemeden erkeğin bu konudaki düşünce yapısını öğrensin..
      Eğer modern görüşlü biriyse sorun yok.. Ama modern görüşlü biri değilse ayrılsın.. Bu kadar basit..
      Kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok.. sonuçta bunu kabul eden erkekler de var..
      Kabul etmeyen kişiyi kandırmanın bahanesi olamaz..

• nineminde bıyığı olsa amcam olurmuydu öyle birşeydi
    hahahahahahaha

1|2
    0|0
  • 500 euro varsa işiniz kolay

1|0
    0|0
  • Gerek yokki

0|0
    0|0
  • Demek ki neymiş evlenmeden önce vermiyceksen buda aci bir tecrübe :(

0|0
    0|0
  • Diktirmeden sana güzel bir yöntem önerrbilitim

0|0
    0|0
  • evlilik vaadiyle kandırmışmış. peki evlenmeden niye ilişkiye girmiş. adam buna tecavüzmü etti? dediklerine göre hayır. hakkını helal etme olayına gelirsek kusura bakmasın o ARKADAŞIN (!) ortada helal edecek birşey yok. çünkü kendi isteği ile yapmış. çok kişi var evliliğe saatler kala ayrılıyor bunlara ne demeli? neden bunlar bu arkadaşın (!) gibi zır zır zırlamıyor gitti bakirelik hop bir terzi bulayım diktirsin diye cevabını ben vereyim çünkü o insanların çoğu mantıklı. çünkü bu dünyada hiçbirşeyin garanti olmadığının farkındalar. o arkadaşın (!) ve onun gibiler hala dizilerdeki saçmalıkların gerçek olduğuna inansın.

gelelim diktirme işine çok rahat anlaşılan bir olay yeterki partneri salak olmasın.

0|0
    0|0
  • o kız bence sizsiniz evleneceginiz insana çok büyük kötüülük yapıyorsunuz vebal bu

0|0
    0|0
    • Yok o kız ben değilim de gerçekten yorumlar çok ağır artık kendisi bu karar versin ben bile bişey diyemiyorum cidden çok haksız yorumlar var ne bileyim arkadaş artık kararı ona bırakıyorum

• peki arkadaşımız kaç yaşında ki o nada yasik ama

• Sende buna yardımcı olacaksın yani afferin

1|1
    0|0
    • Yapacak başka bişey mi var korkuyor kız duyulursa rezil olacağından bunu istiyor

• Rezil olması daha mi iyi

• kendi düşen ağlamaz böyle bir iğrençliğe çanak tutma

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...