Kızlık zarını diktiren var mı?

Lutfen kızlar yapan varsa söylesin çok acil yardıma ihtiyacım var bu konuda

Güncellemeler:
Adam gibi konuşun olayı biliyorsunuz neler yaşadımi bilmiyorsunuz bir sorun isteyerek mk idi diye zor durumda olmasam paylasmazdim sunuda bilin ölüme kadar gittim benim tek suçum güvenmekti ne diyim ki size ben

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• 4 binliran varsa sorun yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kınamayın ya da abuk sabuk konusmayın kıza. gun gelir evladınızdan cıkar basınıza gelir. boyle seylere bu sekılde yaklasılmaz. yargılamayı Allah yapar. ınsana laf dusmez. guvendıgın bır dr bul ve meseleyı anlat. burdan baska turlu yardımcı olunamaz kuzum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kınamak degilde seviyosun birlikte olup kadını oluyosun ayrılınca neler neler soyluyorsunuz o zaman da bunu dusunmeli insan

0|0
    0|0
  • Ben de diken terziyim 5 tleye dikiyorum getirin bana 14 cm ile yapıştırıyorum tutkalla :D asdadasd Malmısın ya sen

0|0
    0|0
  • 2 tipte diktiriliyor. 1. si evlenemeden hemen önce. birkaç gün önce falan. birde cerrahi operasyonla ilk günki haline getiriyor. rakamları farklı. ama bence boşver gerçekten haklıysan bence kafasına takmıyacaktır

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ilişkiden kaç gün sonra diktirdimizin önemi var mi

• Tanıdık bir iki kişi vardı. :D

0|0
    1|0
  • Verirken dusuncektin.

0|0
    0|0
  • derdin ney

0|0
    0|0
  • Ne gerek var

0|0
    0|0
  • ben dikiyorum sorun ne

0|0
    0|0
  • lastikçiye git 10 tl ye yama yapıyorlar

1|1
    6|2
  • Dikince hiç mi belli olmayacak ne yaşatırsan onu yaşarsın

0|0
    0|0
  • Ben dikerim seni

0|0
    0|0
  • heee

0|0
    0|0
  • zamanında yediğin hurmalar
    şimdi yavrum ne yapar
    hahahahaahah

0|0
    3|1
  • terzi mehmet amcaya git diker 1 saatte

1|0
    6|0
  • Seninkide yirtik mi

0|0
    5|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Güvendigin kadin doktorundan randevu al anlat derdini intihar cözüm degil tövbe et

0|0
    0|0
  • Diktirmene gerek yok yapay zar kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • doktora giderek başla önce ne yaşadın tabiki bilmem ve seni kınamak bize düşmez hayatım en kısa zamanda doktora git ve hallet ve bu yaşadığın olayı unut

2|0
    0|0
    • Doktora gtmeye bile utanıyorum nasıl anlatcam bilmiyorum

• Yapay zar al 200 tl

0|0
    0|0
    • İşe yarıyor mu

• Evet bende alıcam ilk gecede alırsın

• dıktır boşver serefsız erkeklere az bıle, hatta kımseyede bellı etme bence ozel bır doktora gıt ve sahte isimle kayıt ol ki ileride başına dert olmasın , bir daha da p* heriflerle gezme ve onların istediğini yapma.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım neden tüm erkekleri suçluyorsun hiç mi iyi yok yani erkeklerin içinde onların suçu ne? Diyelim ki hepimiz şerefsiziz erkekler olarak yine de başkalarıyla birlikte mi olmalı aynı günahı o da mı işlemeli? siz namusunuzu bizim için mi taşıyorsunuz erkek yapıyorsa bile yapmasın o şerefsizliği yapan erkek zaten ahirette yanacak kadına neden o şekilde gaz veriyorsun

• Bu saatten sonra asla zaten hayatımı aldı farkında değil ben istemedim :(

• o adamın bır gun cezasını cekecek merak etme , şerefsizin teki o, ıstersen ıntıkam alacaksan yardım ederım.

• Böyle konular ozeldir bence git doktora ona anlat derdini burası anlatılacak yer değil

0|0
    0|0
    • Napcami bilmiyorum

• Doktora git bozulurken aklın nrdeydi kzim

• söyle

0|0
    0|0
  • Once beyin zarinin dikilmesi gerekiyormus

0|0
    5|2
Yükleniyor...