Stres ve regl gecikmesi?

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi de negatif çıktı. Ama 15 günlük bir gecikme söz konusu. Psikolojik olabilir ama karnımı şiş hissediyorum, midem ağrıyor, bulanıyor. Düşünmeden edemiyorum. Stres regli bu kadar etkiler mi? Zihnimi nasıl rahatlatabilirim? Hamilelik söz konusuysa bile 10 haftalık civarı. Diğer belirtiler nelerdir?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Stresten bebeğim. üstüne göre binde bir kadın da olur anlattiin kadarıyla baya dusunmussun stresten karın da siser reglin de gecikir

0|0
    0|0
    • günlerdir berbat haldeyim, sevgilimin sınav dönemi, onunla çok konuşmak istemiyorum bu konuda. hiçbir arkadaşıma anlatamıyorum. olumlu yorumun için teşekkür ederim.

• Rica ederim aynı şeyi yaşadığım için seni çok iyi anlayabiliyorum :D zevk suyundan hamile kalinmaz aradan iki ay geçti reglim şimdi sıcak su torbasiyla yatıyorum çok sancim var :(

• birkaç ay sancıya razıyım ben. şu kuşku durumundan bir kurtulsam başka bir şey istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• İnş hamilesindir

0|0
    1|0
  • Ya saçmalama bakiresin boşalma yok vs ama stres yapıyosun ondan tüm bunlar rahat ol sen.

0|0
    0|0
    • 10 gündür berbat haldeyim, rahatlayamıyorum. bu yorumlar içimi rahatlatıyor biraz ama yine de çok kötüyüm. pozitif bir durum varsa tek düşündüğüm intihar

• psikolojik benim kız arkadaşımda'da böyle oldu uykularım kaçıyordu korkudan ama psikolojik miş

0|0
    0|0
  • İntiharı düşüneceksen böyle şeylere hiç kalkışmayacaksın. Madem kalkışıyorsun intihar et o zaman. Yaşadığımız çevreden bir pislik eksilir. Senin gibiler için yaşasın cehennem yaşasın şeriat kanunları.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikolojik olarak mideni bulandırıyosun sadece. Hamile olmak okadar kolay degil. Karın şişliği de regl olacaksın o yüzden o öyle dert etme rahatlıkla biraz olursun bir kaç güne çocuk asprini de alabilirsin 1 2 tane :)

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim, umarım dediğin gibidir

• çocuk asprini kan sulandırdığı için mi? tam içim rahatlıyor, bir şey yok diyorum kendi kendime. karnım daha da şişiyor gibi geliyor. kabız olmaya da başlıyorum. rahatlayamıyorum ben ya

• Olmussun zaten adet. Strestendir o

0|0
    0|0
  • stres o rahat ol

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir rahat ol ama illa istersen bir kan testi yaptirip rahatlayabilirsin

0|0
    0|0
    • en yakın zamanda gecikme için doktora gideceğim ama. rahatlayamıyorum. doktor bana hamilesin derse aynı akşam intihar ederim gibi geliyor

• Aynısı banada oldu benim testlerimde negatif cıktı doktora gittim ve kist olduğunu öğrendim

0|0
    0|0
    • çok geçmiş olsun, ama ben şu an hamilelik dışında her şeye razıyım, kansere bile.

• Saol canım ama yapanlar bile hamile kalmıyor kolay kolay değilsindir bence

Yükleniyor...