Delmeden olmaz mı?

ben seks yapmai istiyorum ama kızlık zarını bozmadan olmaz mı acaba çünkü ilerde lazım olcak?

0|0
634

En İyi Erkek Görüşü

• olur niye olmasın bak yanlız şimdiden söyleyim kızmaca yok bir kere tecrübeli olması gerekir karşındaki kişi ön sevişme ile başlarsın yarın saat kadar karşındaki seni tüm vücudunda dilini gezdirir sende ona bu sırada oral seks yaparsın yani 69 pozisyonu alısnız erkek altta kadın üstte bu sırada ikinizde aynı anda zevk alırsınız daha sonrasında tabiki sende istersenn karşındaki erkek ile ters ilişkiye girersin bu onun için rahatlatıcı senin içinde kızlık zarının bozulmaması anlamına gelir Sanırım soruna cevap verebilmişimdir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• İyi de bunun fermuarlısı yok ki aç kapa idare et olsun :)

0|0
    0|0
  • banyo yapmak istiyorum ama ıslanmak istemiyorum.bunun gibi bişey

3|1
    0|0
  • Olurda zar sağlam kalsada sen artık masum olmayacaksın.

1|1
    0|0
  • sonra lazım olacaksa şimdi kullanma bu kadar basit

3|0
    0|0
  • Dogru erkek olduğu sürece kızlık zarını bozmadan birbirinize oral seks ve sürtünme yolu ile seks yapıp orgazım olabilirsin. En çabuk orgazım, penisin vajinanın dudaklarına ve klitorise sürtünmesi ile olur. Penis vajinaya girerse kızlık zarın bozulacaktır. Bu da ileride evlenecegin erkekte güvensizliğe yol açabilir. Benim tavsiyemi bekaretini evleneceğin erkege saklaman.

0|0
    0|0
  • ne türlü yaparsan yap günah Ruhundaki oruspuluğu yüzüne vurulduğunda,

Bakireliğini öne atacaksın hani,

Peki ya o arkandaki ''Bolu Tüneli'' neyin nesi?

0|0
    0|0
  • sadece Zarın bozulmaması bakire olmak değil!

1|0
    0|0
  • ilerde kocana bana elini suren olmadı namusumla yasadım hayatımla hiç kimseyle yatmadım ve cıkmadım mı dıcekssin allah kahretsin seni...

1|0
    1|0
  • olur tabiki oral yolla da orgazm olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yapacak arakaşın baya ince görmesi lazım çerçeveye dokunmadan atarsa anlından öperim nediyeyim :D

0|0
    0|0
  • Hayırdır ilerde bakkalamı bozdurcan ? Nasıl bi zihniyet bu yaa

1|1
    0|0
  • VİCDANINDA AÇILAN DELİK NOLACAK, BAKİRELİĞİ BACAK ARASINDA DEĞİLDE VİCDANINDA OLDUĞUNU UNUTMA DERİMMM

0|0
    0|0
  • zihniyete bak yaa

0|0
    0|0
  • kızlığın bozulmadan sevişebilirsin tabi,ilerde de kocana bakireyim der onu bir güzel aptal yerine korsun.

1|1
    1|0
  • Diktirirsin .

1|0
    0|0
  • Yumurtanın akını sür geri eski haline dönüyor. Hatta eskisinden daha sağlam oluyor.

2|1
    0|0
  • Nasıl bir zihniyet bu ya,aslında her sevgilim versin,karım bakire olsun zihniyetindekiler hak ediyor bunu

1|0
    0|0
  • olur ben yaptım 2 sene

0|0
    0|0
  • Anal, oral yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Olur tabiki ...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 6

• etrafından dolanın sizde

0|1
    0|0
  • olur olur...

0|0
    0|0
  • bu düşüncedeysen senin kızlık gitmiş zaten

1|1
    0|0
  • nasıl lazım olcak erkekleri mi kandırıcan elime erkek eli değmedi diye. :D

2|1
    0|0
    • Ama bu söz doğru da olabilir. Eline erkek eli değmeyebilir gerçekten, yalan söylemiş de olmaz hem

• elele vermeden yapcaklar diyosun yani cems34 :D

• Ya fakesin, yada erkek! bir kız delik demez.

1|0
    0|0
  • redd-i nimet yapiyorsun sevgili zulbiye

0|1
    0|0
Yükleniyor...