Kapat

Türk kadının vajina derinliği nedir?

Yine bilimsel bir araştırmada beraberiz. Daha önce link Türk erkeğinin ortalama penis boyunu öğrenmiştik, bakalım oranlar tutacak mı ? Ankete erkekler sevgilisi yada eşi adına katılabilir. Sevgilisi olmayanlar eski sevgililerden en derin olanını seçiyor. Nasıl ölçeceğiz diye bana sormayın bir zahmet arayıp kendisine sorun.

• Benim 3 oda 1 salon - 20cm üzeri
    A seç
  • Hepsini alırım - 17cm üzeri
    B seç
  • Derinliği değil işlevi - 14cm üzeri
    C seç
  • Ay acıyor - 10cm üzeri
    D seç
  • Henüz keşfedilmedim - Bakireyim.
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ölçecezde ne olacak, kuyu mu bu sondaj mı vuracaz anlamııyorum. fakat az çok tecrubelerime göre 14-17 arası gibi oluyor bizim kızlarımızın.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• oradan 50 cm lik bebek çıkıyor haberi olan ?

0|0
    0|0
    • link biz tam olarak vulva ile rahim ağzı arasındaki mesafeyi soruyoruz tatlım. Yoksa bizdede ince bağırsak 50 cm yi geçiyor, artislik yapmayın yani.

• gel bi dalıp boy ver bakalım ne kadar derin :D

0|2
    0|0
  • Bakireyimm :)

1|0
    0|1
  • en çok merak edilen bu iki konuya farklı bir yaklaşım olmuş.tebrikederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu bir merak konusu , bilimsel olarak vajina derinliğinin Türk kadınları versiyonu yoktur. Erkekteki uzama elastikiyeti bayanlarda derinleşme elastikiyeti ile Dünyada birebir aynıdır. Ne verirseniz abartı olmadığı sürece, ona göre derinleşerek uyum sağlar. Ama bunun da bir haddi var, fazlası rahim ağzını zorlar ve acı ile zarar da verir

0|0
    0|0
  • dibini bulan olmuş mu ki ?

0|1
    0|1
    • aynen daha dibin bulan olmamış

• yok arkadaş bn bı keresınde oyle bı durum yasadım. anca yarısını alabılıyordu.acaba bayan kısa boyluydu onla bi alakası olabılırmı

• 50cm bebek çıkıyo demiş vatandaş ama bizde rahime kadar sokmuyoruz

0|0
    0|0
  • Bu vajina derinliği türk kadını fransız kadını farkediyormuymuş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...