Bakire kıza oral seks yapılmaz mı?

Bakire kıza oral seks yapılmazmı? Ben herzaman sevgilime yapardım o bana hiç yapmazdı.

Sebebi bakirelik olabilir mi?

0|1
12|36

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar acayip kızmış ama bak sana dikkat et dışlayacakalr seni sonra :) gizli olmakta haklısın bu açıdan :) ama bence de haklılar azıcık kullanılma izlenimi var burda.. yol ver bence..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• 1 kızlık zarının yırtılmasından korkuyodur.

2 tiksindigi için olabilir

genel olarak işte bakire demem gibi görüşler normaldir üzülmeni istemeyiz ancak arkadaşların da dedigi gibi bakirelik vajinandan gelen bir miktar kan demek degildir. o kadar çok korkuyorsan bundan istediginle ilişkiye gir evlenmeden önce diktir olsun bitsin sonuçta oral sex aşamasına geldikten sonra yani bi erkekle yatakta istedigini yaptıktan sonra evlendigin adama ben yaptım ama sokturmadım bakireyim de diyemezsin madem macera arıyorsun sonuna kadar git dügünden önce diktir kurtul bu eziyetten sevgilin de seninle sex yapabilme umuduyla yaşayıp gitmesin zaten yakında sana ters ilişki teklif eder o daha igrenç bi durum hiç maruz kalma çocuk degilsin bu konudaki kararlarını dikkatli al sonuçlarına sadece sen katlanırsın

2|1
    1|0
  • 13. yüzyılın Mücedditi Mevlana Celaleddin Rumi Ünlü Mesnevi kitabında der ki;

Dünyada üç tip kadın vardır, ikisi zahmet ve mihnet, biri hazinedir:

1-Bakire olanı alırsan, her şeyi ile senindir, hazinedir.

2-Dul olanı alırsan yarısı senindir, yarısı eski kocasının.

3-Hem dul hem çocuklu alırsan hiç senin olmaz, aklı hep çocuğun babasındadır.

oldukça anlaşılır bir yazı fazla açıklamaya gerek yok. Hiçbir erkek eşini başka bir erkekle paylaşmak istemez. Evleneceği kızın elbette sadece kendisine ait olmasını ister.

Kızlara tavsiyem bazı şeyler hayatta sadece bir kere yaşanır ve asla geri getirilemez.Kendinize gelinlik giydiren erkeklere teslim olun

qw

2|0
    1|0
  • yok yapılır onun sana yapası yokmuş :)

2|0
    0|0
  • Komedi gibi :)

1|0
    0|0
  • bunun bakirelikle alakası yok. eleman seni seks objesi olarak kullanmış. şişme bebek yerine koymuş seni. :( senin isteklerini karşılaması, oral yapması gerekirdi.

1|0
    0|0
  • bence oral seks kadar iğrenç bir tek bamyadır herhalde, dilini oraya buraya sürmektense gider bamya yerim:P sen devam et yaptırmaya sorun yok ama bakire değilsin bence

0|0
    0|0
  • Kız kalksın anal oral cumshot, fisting envai çeşit girişsin olaya, zar sağlam olsunda halen kızmışmışmış, ne kızı lan kadın olmuş bile!

1|1
    0|0
  • Yapılır ama parmak ile penetrasyon yapılamaz hali ile. bu nedenle o şekilde orgazm olsan bile klitoral orgazm olabilirsin.

0|0
    0|0
  • iğrenmiş şeyinden sebebi buu :)

0|0
    0|0
  • onu yaptıktan sonra fızıkı olarak bakıre olsan ne olmasan ne...ruhunun bekareti bozulmustur.

3|0
    0|1
  • Oral Seksin Bakirelikle Ne Alakası Vark i :D Dilini Soksa Bile Bakireline Birşey Olmaz Bence O Kişide Bir Sorun Var :D

0|0
    0|0
  • Hayır olamazz sebebi ilişkiye girmediğin için arkadasımm emin ol

0|0
    0|0
  • Senin sevgilin yapmak istememiş senide oyalamış..

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığından belkide tiksindiğindendir.

0|0
    0|0
  • bahanesi olmuş :) yapılır normalde

0|0
    0|0
  • bakirelikle ne alakası var oral sex yapmakta hiçbi sakınca yoktur gayetde güzel bişey iki taraf içinde =)

0|0
    0|0
  • büyük bir ihtimal zarının yırtılacağından korkar yada tiksindiricidir biliyorsunuz her erkek oral sex kaldırmaz

0|0
    0|0
  • yapılır çokta güzel olur

0|0
    0|0
  • sen bakire oldugunu mu iddaa ediyorsun?

2|0
    1|0
  • sen kendını hala bakıre mı sanıyorsun

2|0
    1|0
  • ne fark eder :))

onu sana uydurmuş..

kendisi tiksiniyor o yüzden...

:))

mademki bakireye yapılmazmış sdana niye yaptırıyor uyanık...

hayır ..ona deki..sen bana bende sana yok sa yok :))

0|0
    0|0
  • sen ona oral seksi yaştıyosun o zevk alıyor ama o zevkten seni mahrum bırakıyor. gerçekten gerizekalı bi insanmış. bakirelikle ne alakası var

0|0
    0|0
  • hemen bırak o hıyarı

1|0
    0|0
  • caiz değildir

0|0
    0|0
  • Sen bakire olduğunumu düşünüyorsun çok iimiş

1|0
    0|0
  • bakire kıza her türlü yapılır neden yapılmasin ki :):)

0|0
    0|0
  • dostum iyi misin :))

0|0
    0|0
  • sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Genelde tersi olur erkek oral yapar kız yapmaz. Seninki biraz garip :D

0|0
    0|0
  • yapılır neden yapılmasın muhteelen kendisi tiksiniyo seni o şekilde teselli edyo bencil adam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• kızlık zarı olan kıza oral sex yapılır zara birşey olmaz..ama ben o kıza bakire demem.

5|7
    2|0
    • senin için bakirenin anlamını öğrenebilirmiyim acaba ?

• bak arkadaşım..kaçıncı kişi beni ilgilendirmez..sen benim demek istediğimi anladın. üstüne alın yada alınma..cinsellik yaşayıpda bakireyim diyene hadi ordan derim o kadar..

• devam edinn

• sebebi sevgilinin kendi hazzından ötesiyle ilgilenmeyen bir kalas olmasından olabilir, bekaret oral sekse engel değildir.

0|0
    0|1
    • tamamaen haklsiin ebncede boyle kendi zevkini dusunub kiiz dusunmuyenlerdir ona orla yapmaayan erkekelr

• alakası yok senden huylanıyo yani bencillik yapıyo

bence sende iste karşılığını yoksa yapma bakalım ne yapacak?

1|0
    0|1
  • Bakırelgını dusnecegını sanmıyorum.

Çunku bır şekılde bakıre degılsın zarımı düşünüyor desen eh belkı de.

O şekılde zar bozulmaz herhalde:))

Bu senın sevgılın ya igrenıyor kı buyuk ıhtımal öyle ya da bıraz neyse...

0|0
    0|0
  • hayir ya bakirelikle hic bir alakasi yok bunun bakire kizada oral yapilir gayet normal olarak sende talep etmeleisin bence eyer sen yapiyorsan ona ama o yapmyorsa sana bu ne ya kendi zevkini dsunuyor ama seninkini deyilll

0|0
    0|0
  • yapılır gayet. bakire bir kıza oral yolla şiddetli klitoral orgazmlar yaşatmak mümkündür.

0|0
    0|0
  • Oral bana neden cok igrenc geliyor anlamis degilim

0|0
    0|1
  • bence alakası yok bakirelikle yapmak istese yapardı seni kullanmış olabilir

0|0
    0|0
  • tabiki yapılır biz lisedeyken kız kıza çok yaptık hatta erkeklerde yapabilir

0|0
    4|1
  • Çünkü hala sevgilim dediğin o kütük seni kullanıyor... Kendisi senin sayesinde zevk alıp uçarken sen ise onu mutlu etmek için uğraşıp duruyorsun... Sevgilin bencil egoist ya da seni gerçekten sevmiyor ve iğreniyor...

1|0
    1|0
    • soruyu yanlış anladın sanırım,kız kendisine yapılırsa ne olur diyor:)

• Kendisine yapılmasından hoşlanan yaptıran ama kendisi yapmaktan kaçan tiksinenler de nefret ediyorum.Kendine yaptırırken sorun yok ama o yapmaya gelince kaçıyor.Böyle insanlara da hala yapmayan devam eden ve bana yapmıyor ben ona yapıyorum diye dert yanan senin gibi insanlar da acayip sinirimi bozuyor.Sen de ona yapma o halde.Niye yapıyorsun.Yapmak zorunda mısın.Sana yapılmasını istiyorsun sen adama yapıyorsun ama adam sana yapmıyor sende onun kölesiymiş gibi hala yapıyorsun.Gelmiş bir de bize dert yanıyorsun.Yapma yaptırtma.

0|0
    0|0
  • yoo yapılıyo niye yapılmasın sevgilin yapmayı sevmiyo olabilr bende bakireyim ama sevgilim çok seviyo yapmayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...