Bi bakarmisiniz .. Çok onemli

Sevgilimle 2yil beraberiz ve bugun ona benimle evlenmek istedigine emin misin ? diye bi soru sordum oda bana '' Hayatinda hiç biriyle yatin mi '' ? diye bi soru sordu ben orda şoke oldum tabi ki Hayir dedim ve zaten evlenmeden oncede hiç duşunmuyorum dedim .. Bu soru bana çok dokundu , aklimdan bi turlu çikmiyor ona anlatmak istiyorum çunku hiç iyi degilim ama korkuyorum bunun ustune çok gidersem suphelenmesini istemem , Ama onun yuzunu kizarticak bişey yapmak istiyorum hastaneye gidip bekaret raporu almak ve onun yuzune atmak .. Ama nasıl yapcam onu bilmiyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinde aynı benim gibiymiş seni ne kadar seviyor bilemem ama ben çok çok sevdiğim birisiyle bile eğer önceden çeşitli şeyler yaşamışsa kesinlikle ciddi bir şey düşünmem büyük konuşmayayım Allah göstermesin de :) oda sana normal bir şekilde sormuş bence bu kadar büyütmeye gerek yok ama illa alacağım diyorsan jinekolog kontrolünde yapılıyormuş;

Bekaret raporu almak için 18 yaşını bitirmiş olmak gerekir, bekaret raporunuzun sonucu siz dilerseniz 3. şahıslarla paylaşılacaktır aksi takdirde sizden hariç kimseye bilgi verilmeyecektir. Bekaret raporu adli doktorlar tarafından verilir. Bekaret kontrol işlemi kısa süren bir işlem olup, jinekolog tarafından gözle bakılır ve size bilgi verilir

Bakire bayanlarda jinekolojik muayene genital organın gözlenmesi ve gerekirse akıntı kültürünün alınarak incelenmesiyle yapılır. Yumurtalık ve rahmin muayene edilmesi için karın bölgesine ultrasonografi uygulanır. Böylece bakire bayanların kızlık zarının, zarar görmesi engellenerek jinekolojik muayene yapılmış olur. (Bir siteden kopyaladım)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle bir şey yapmana gerek yok.geçmişinden kirli çamaşır arayan birisi gelecekte de kirlenecek çamaşır arayacaktır.Seni sevecek insan senin geçmişine takılmamalı.Bir birini seven iki insan mutlu olmak istiyorlarsa birlikteliğe başladıkları günden öncesi unutacaklar.

0|0
    0|0
  • Bence böyle bişey yapmana hiç gerek yok. Sen kendinden eminsen sorun yok o nederse desin takmamalısın..

0|0
    0|0
  • :) kusura bakma ama olan seni yemiş la bebe haberin olsun

0|0
    0|0
  • Madem aranızda böylesine güven problemi var neden bunca zaman birlikteydiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...