bir kız olarak bu duruma nasıl bakarsınız?

ben im 4 senelik sevgilim kaynanam istemedigi için sudan sebepler ( kzıının giyimine arkadaşlarına ve hayatına karışmam ) yüzüdn bitti :( benim sevgilimle azda olsa cinsel müneabetim oldu ben hiç çıklak görmedim onu ama gögüslerini kalçlarını bacaklarını filan gördün dokundum seviştik hatta :( hatta bi kere yakınlaştık baya kan geldi çiçeginden gittik bekaret testi yaptırdık :( bakire çıktı :( benle sevişirken şey dedi çiçegim su gibi oldu derdi 2-3 kere kilotunu degiştirridi :( daha nisan ayında seviştik düşün :( ama şimdi ocak ay ve başkasıyla nişanlandı yaza evlenecek ve başka bi erkegin altına yatacak :( benden seviştikten 1 sene sonra :( bi kız olarak bu duruma nasıl bakarsınız

Güncellemeler:
srorun evlenmesi yada yatması degil :) hani kızlar duygusaldı :) hemen nasıl birine alıştı :) ben 2 sene elini tutamadım :)
ahirette hakkımı alcam diyenler kimler :((

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• kaynana azameti daha ... unutamaz fakat alısır .. erkek gozuyle dusunmek gerek bır suru kızla cınsel munasebette bulunurlar fakat evlendıgı eşlerınede dokunabılırler .. eskı kız arkadasında alısacak zamanla... sen nıye elını cabuk tutup evlenmedın kı o.O

0|0
    0|0
    • işim yoktu askere gidememiştim :(( tam işe girdim akere gittim :(( bi kavga çıkardı kadın saçma sapan şeylerden kzıına yane biz ya o dedi :( kzıda çok anneciydi bıraktı beni :( birazda zoraki :( meger beni istememesinin sebebi :( yedekte tutugu dan-matmış :( benden ayırınca 9 aydanişanladı kızı :((

• ah şu anneler bir kerede evlatlarının istediği olsa ne olur yanı sevenlerı ayırmak bu kadar kolay mı ... sevenlere haksızlık edıyorda pekı ya evlendırecegı kısının günahı ne kendısnı sevmeyen bırıyle evlenecek... olduğu kadar olmadığı kader demısler bunda da vardır bir hayır ... kimi evlılıkler bosanmayla sonuclanıyor aıleler ozaman anlıyorlar yaptıkları hataları fakat köprünün altından cok sular akıyor ...

• aradım eski sevgilimi beni hiç sevmemişin 9 ayda koca bulmuşun dedim :) ben seni çok sevdim ama senin hatalarından ayrıldık dedi :(( seni ozman evlenecegin insnı hiç sevmiyosun mantık evliligi yapıyosun işin çok zor dedim :( ben artık evim yuvam çocugum olsun istiyorum dedi :(( ailesib benim günahımı çekemez :( hakkım çok kızları üzerinde işe girmesi okuması herşeyi :(( 4 sene maddi manevi hakkım çokk :(

Kızlar Ne Diyor 7

• annesinin zoruyla evleniyordur belki. bir süre aklında hep sen olacaksın belki nerden biliyorsn?

0|0
    0|0
  • Çiceğin esnekmiş yani hala bakire buda avantaj her ikisi içinde yemin etse başı ağrımaz hala kız sonuçta kızın seni sevmediği zaten ortada agıza bakıp bırakıp gitmiş sevmediği birinede göz yaşı dökmesi beklenemez

0|0
    0|0
  • siz vajinaya çiçek mi diyorsunuz hala gelmişsiniz evlilik yaşına ahahaha

1|1
    0|0
  • Seninleyken bazı şeyleri aşmış ne var bunda, bırakın da ayrıldığınız insanlar mutlu olsun.

0|0
    0|0
  • hemen başkasıyla nişanlanması çok garip ama işin iç yuzunu bilemem tabi

0|0
    0|0
    • kızın kayananası onun damadını olmasını istiyodu çünkü :( 2 kere istemeye geldiler benle sevgiliyken :( annsi onla evlenmesini istiyodu :( beni istemiyodu :( beni sitememe sebpleride sudan bahaneler :(

• valla güzel hikayeyydi ya :D

0|0
    0|0
  • ne alakası var..senle seviştikten bir sene sonra başkasıyla evlenmesinin.sonuçta insanlar ayrılıyor ve 1-2ay gibi kısa bir sürede başkasıyla beraber olabiliyor.ve tabirinde hoş değil başkasının altına yatmak...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyiki çıplak gormemışsın kızı :D lapmadıgınız şey kalmamış zaten

ne yapsın evdemı kalsın evlenecekte biri ile baktı senden umıt yok

2|0
    0|0
    • sende başkasını bulunca oda bu soruyu sorar benle yattı şimdi başkası ıle yatıyor dıye :D

• hayatına bak nişanlısı düşünsün

0|0
    0|0
  • senin kafan çiçek açmiş

0|0
    0|0
  • kızın çiçeğini sulamamışsın , oda sulayacak birine gitmiş

0|0
    0|0
  • usta sen 2 sene elini tutamamışın ben5 yıl seviştim bekaretini aldım ama son 1 senesinde başkasıylada aşk yaşamış çocuk beni aradı kızlığı bende yeterince kullandım sıra sende dedim çok seviyordum oda beni seviyordu ama elin yavşağı için sorun olmadı anladınmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...