Vajinamda siğil çıktı 2 tane nasıl geçerki?

Vajinamda siğil çıktı 2 tane dudaklara doğru canım yanıyor krem sürüyorum ama gecmiyor nasil gecer?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk önce onun siğil olduğundan emin ol Mikroskopik bir durum olabilir ya da başka bir şey kullanılan ilaçlar yan etki yapıp genital bölgede beneklenme yapabilir ilk önce kadın doğum ya da cildiye bölümüne randevu alıyorsun dokyor teşhisi koyuyor tedaviye basliyorsun aşırı ciddi bir durum değil bu arada her ihtimale karşı cinsel ilişkiye girme siğil ise bulastiriciligi çok yüksek jilet ile tugleri ni alma farketmeden çok küçük bir sigili kesip dagitabilirsin bu arada elini çabuk tut yayilirsa seni daha çok ugrastirir çok küçük ise aldara krem ile yol edilebilir tekrar çıkabilir büyümüş ise lazer kriyoterapi elektrokoter ile alınabilir kafana takılan bir şey olursa yaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim ablamda da vardı şunu denedik işe yaradı; gece yatmadan lokum koy üzerine ve pecete bantla falan sabitle sabah a kadar o lokum siğilin iltihabını emiyor bariz fark ediyor. umarım işe yarar geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Aktif cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • doktora giderek geçer. bizim gibi cahillerin aklına uyup perişan olma

0|0
    0|0
  • Kendi kendine geçmez. Kremle de kolay kolay geçmez. Cildiye uzmanına görünüp o siğilleri yaktırman gerekiyor. Yaktırmazsan eğer ağda, cinsel temas vs ile başka noktalara da yayılacağından hiç şüphen olmasın. Yaktırma işlemi çok can yakmaz, öncesinde dr uyuşturacaktır.

0|0
    0|0
  • Çok ilişkiye girmekten çıkar onlar. temiz ol biraz. Eczanede general siğil ilacı olarak satılıyor. İhmal etme partnerine de bulaşırma

0|0
    0|0
  • benimde dudağımda çıkmıştı doktora gittim gaz sıktı. 6 gün sonra düştü

0|0
    0|0
  • tiksindim valla.

0|0
    0|0
  • sevgiline soyle opsun gecer

0|0
    0|0
  • Fazla kurcalama bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • siğil olduguna emınmısın? su toplamıs bı nodul mu yoksa?

0|0
    0|0
  • öptürsene geçer belki :)

0|0
    0|0
  • tek eşlilik şart

0|0
    0|0
  • doktora git aldır yoksa hızlıca yayılır. kansere kadar gider

0|0
    0|0
  • ilişki şart kalın olsun giriş çıkış patlatır siğilleri