Vajinal fitile ara vermek?

Merhaba doktorum neo penotran forte vajinal fitil verdi 2 gun kullandiktan sonra regl oldugum icin devam edemedim. Simdi reglim bitti fakat 1 hafta ara vermis oldum. 7 gunluk vermisti tekrar 7 gun mu kullanmam gerekir yoksa devam ediyim mi 5 gun ve bitsin mi? Icinizde hic boyle ara verip tekrar devam eden var mi? Dogrusu bu mu?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onun prespektüsünü oku orada tedavi şekli yazmaktadır.. Eğer tatmin olmaz isen dokora sor... Ancak reglin bitince ilacı kullnamaya başla 7 gün derse bir paket daha alırsın.

0|0
    0|0
    • Ya surekli doktora gidiyom kadin kizcak artik :D

• Şu ata sözünü unutma ''Eşeği önce sağlam kazığa bağla sonra Allaha havale et.'' Onun için atlamayacaksın sormaktan danışmaktan zarar gelemez.. Bozulan doktorunda diplomasına köpekler etsin.. Rahim içi hastalıkları hep böyle saklamak ve utanmaktan ileri geliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar yazdirmalisin saglik ocagindan en azindan recete alabilir veya eczaneden parayla alabilirsin. Bu tip tedavilerde ara verilmemesi gerek rahatsizlgn ne bilmiyorm ama tekrarlayabilir

0|0
    0|0
    • Vajinal mantar ama ciddi bisey degil hafifmis zaten doktor oyle demisti

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 7 kullan

0|0
    0|0
  • ilacını bitir ve doktoruna kontrole git

0|0
    0|0
  • 7 7 7 7

0|0
    0|0
    • Ne biliyom da 7 diyon

• Dokor ne dediyse o uzatma ulen. Mesela bazı ilaçlar aç bazı ilaçlar tok içilir. İlacın etki ettiği ph ile alakalıdır. Tok dedğini aç içersen hiç bir işe yaramaz. 7 dediğini 5 içersen de yaramayabilir o bakımdan

• Evet 7 gün kullanmalı sin. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Ama 2 gununu zaten kullandim 5 kaldi 5 tane kullansam?

• Kesin sonuç için 7 gün kullan bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...