İlişki sırasında orgazm olamayıp mast. yaparken 10 dk içinde orgazm olmamın sebebi ne?

Öncelikle şunu söyleyim 4 yıldır evliyim. Ve eşimle bütün pozisyonları denememize rağmen orgazm olamıyorum. Şimdi vajinal orgazm falan demeyin çünkü aynı şekilde benim ki de denedi dün en son bir saate yakın oral yaptı evet çok zevk aldım ama bir türlü orgazm olamadım. Şimdi kendime mast. yaptım 10 dk içinde doruklara yükseldim. Neden böyle oluyo? Eşimle ilişki sırasında orgazm olmak için ne yapmalıyım? Şimdi duşa giriyorum çıkınca cevaplarınıza bakıcam ;-)

0|0
3|34

En İyi Erkek Görüşü

• Sen dusa gir fiskiye ile ilgilen gelince yaz cevap vereceğim :)

1|0
    0|0
    • Çoktan geldim

• Hoşgeldin :) simdi mast yaparken kendini yönetme imkânın var tabi olayı sen yönlendiriyorsun, zamanı ayarlama imkânın var aslında bunu esinle de yapabilir sin. Esinle yaparken tek sorunun odaklanamaman. Esin oral yaparken gözlerini kapatman ve neyi hayal etmek istiyorsan onu düşünmen lazim hatta arada bir eşini yonlendirmelisin

• Nereden tahrik oluyorsan sunu yap bunu yap boyle yap ya da elinle başını tutup istediğin noktaya ( klitoris dudaklar alt kısımlar anal bölge ) yonlendirebilirsin bak o zaman nasıl oluyor :)

En İyi Kız Görüşü

• aranıza birisini almalısınız.

0|0
    0|0
    • O erkeği ben kadını kabul etmem

• çift düşünün bence swinger mesela

Erkekler Ne Diyor 33

• orgazmın vajinali klitorali olmaz. hepsi klitoristen. vajinal ilşki de dolaylı yoldan klitoral orgazmdır.

neyse de ilişkide senin odaklanmanı bozan bir şey vardır.

0|0
    0|0
    • Normal hayatta ki sorunlar gibi mi

• evet. orgazm beyinde olur. dahası cinsellik beyinde olur. o an aklına güncel yaşamından sorunlar olaylar vs... takılırsa sen odaklanamazsın ve orgazm olamazsın

• Hmm peki

• Hayaller ve gerçekler arasıda ki fark sadece.. Tek çaren mast yaparken hayal ettiklerini eşine yaptır ve kendini öyle hayallerin ile eşine bırak..

0|0
    0|0
    • Yapıyo zaten

• nedir o düşünceler ki seni rahat bırakmıyor?

• Boşver ya teşekkürler ilgin için

• Cunku masti tamamen sen yonetiyorsun. Hem fizikibolarakbhem duygu olarak

1|0
    0|1
    • Mantıklı

• Ruhen ve kafa olarak seks e hazirlanman gerek. Mastta napiosun mesela kafanda kurdugun imgeler seni tahrik ediyor ve sonuca hizli ulasmani sagliyor dimi

• Evet

• mastürbasyon yaptığın için. orgazm olursun ama biraz zor kocan çabuk boşalıyorsa olmaz penisi seni doldurmuyorsa olmaz yaptığınız seks önemli hemen mi sokuyor yoksa hazırlıyor mu ne sıklıkla seks yapıyorsunuz kendini sıkıyorsan olmaz vs. iyi bir sevişme ve istek doruğa çıksın sonrası olay sen nasıl sikilmekten hoşlanırsın orgazm kadın da farklıdır mesela köpek pozisyonuna dur birazda kaldır poponu arkadan * girsin yavaş yvaş o arada da götünr ş parmağını soksun çok evk alırsın &70 boşalırsın ama kocanda boşalmadan pompalıyacak en az 20 dakika bana dua edersin genede olmuyorsa mastürbasyonu unut düzelir

0|0
    0|0
  • eşin seni orgazım yaparken hayallerindeki insanlar kadar etkilemiyor , heyecan vermiyor , ve tutku yok :)

0|0
    0|0
  • Eğer mastürbasyon bağımlılığın önceden varsa olabilir.

Ya da eşin yatakta iyi değildir.

0|0
    0|1
    • Öyle bir bağımlılığım yok

• Bir insanı SADECE kendisi tanırda ondan ;) Mastı cinsel birleşleden ayıran en büyük farkı budur. 4 Yıldır evlisiniz ama eşin daha senin vücudunu keşfedememiş üzgünüm.

0|0
    0|1
    • Bende :-(

• Benide düşünür

• O zaman onu sen yönlendireceksin, vücudunu ona öğreteceksin.

• hayal gucu daha etkılı oluyo herzaman ve demekkı orgazma ulasmanın enkolay yolu bu sekılde ya da esınde bı takıım sorunlar var

0|0
    0|0
    • Hayal gücü diyelim o zaman

• Gerek yok

• ok canın saolsun

• Hayal dünyana daha cok deger veriyorsun , sen orgazm olmak icin ne gibi katkıda bulunuyorsunki bence eşinin seni orgazm etmesini bekleyenlerdensin, eşin eylemi gerçekleştirir bu eyleme değer yüklemek senin elinde, mesela mast yaparken eşini hayal et

0|0
    0|0
  • erkekler de ters yaratılmış, masturbasyonda geç ilişki de erkenler :D tek önerim bayanlar için vajina jelleri satılıyor, seksten 30 dakikaa önce sürüyorsunuz klitorisin hassasiyetini artırıyor, enişteyede bir hap ver ki adil yarış olsun :D

0|0
    0|0
    • Güvenemem ki oraya elimi sürerken bile dezenfekte ediyorum

• ablası ne alaka sana kezzap dök demiyorum :D vajina jelleri var, jeli süreceksin :D elimi sürmem diyorsun enişte dilini sürüyor, sen sürmezsen ver enişte sürsün :D

• Sen masturbasyon yaptığın için sürekli sende alişkanlik halini almiş, beyinsel olarak adepte fiziksel olarak düşünce ile boşaliyorsun, saygılar şelale,,,

0|0
    0|0
  • seninki alışkanlık bide sevişirken odaklanamıyosun ama mast yaparken odaklanabiliyon dikkat et farkedeceksin bişeyler dikkatini dağıtıyodur

0|0
    0|0
  • çok mast yapmışsın elin ona alışmış senin suçun

0|0
    0|0
    • Hayır evlendikten sonra yapmaya başladım

• Demekki kendinizi kasıyorsunuz kafayı takınca da olmuyor

0|0
    0|0
  • Kendini mast alistirmisain o yuzden vajinal orjazm olamama nedenin bu olsa gerek

0|0
    0|0
    • İşte öyle bir durum yok evlendikten sonra başladım mast yapmaya

• Onu ben istemiyorum

• Tel konusun sadece gitmek ve herseyi anlatmak zor gelebilir anliyorum sizi herkesin bazi cinsel sorunlari vardir anlatmak istemez ama bunun bir hastalik oldugunu düşünüp doktorla iletisime girmeniz en mantikli çözüm

• mastürbasyona alışmışsın

0|0
    0|0
    • Hayır evlendikten sonra başladım

• ten uyumsuzluğu ama evli olduğun için yapılabilecek bir şey yok.

0|0
    0|1
  • Eşin yetmiyor demekki

0|0
    0|0
  • kendinizi osbire cok alıştırmıssınız.

0|0
    0|0
  • Esin bilmiyo isi desene :)

0|0
    0|0
  • Kocana karşı bir isteksizlik olabilir mi mesela?

0|0
    0|0
  • Annene sor

0|0
    0|0
  • Git kocanla çöz muhabbete bak ya hahaha en ufak ayrıntısına kadar anlatsaydın bari

0|0
    0|0
    • Bidaha öyle yaparım

• Sana nee

• Tanıdım tamam konuşmuştuk senle kocanla ilişkin berbattı senin

• kocanla konuşmayı dene kendını tanı nerden hangı pozısyondan zevk aldığını çöz

0|0
    0|0
  • Haydar dümene sor bir 😀😀😀😀

0|0
    0|1
    • Burdakileri tercih ederim

• Eşinle birde ilişkiye girerken p*rno izle

• O kadar uzun boylu değil orosbuları mı izletecem kocama

• partnerinin sucu bu

0|0
    0|0
  • Senin sınırlarını bilmiyo. Ama sen kendi sınırlarını biliyosun

0|0
    0|0
  • Heyecan eksikliği var demek ki?
    bunun için rahat değil kısıtlı zamanda ve biraz risk alarak heyecanlanman lazım

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Eşim bunları yapacak kafada biri değil tek taraflıda ben yapmam

• Tek taraflı olmaz zaten.
      Peki kendini ilişkiye daha rahat hazırsAn. Yani kısa sürede orgazm olmayı öğrenmeyi deneyebiliriSin

• konturolu sen devral :)

0|0
    0|0
  • Burdamısın ona göre konuşalım

0|0
    0|0
    • Evet

• Gene duşa girdin kuş gibi olup karşımıza geldin demi

• Burdamısın

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu mast yaparak orgazm olanlarıda hiç anlamam

1|0
    0|0
  • eşinle demek yeterli bir yoğunluğa ulaşamıyorsunuz.. buda eşinden kaynaklanıyor olabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...