Benimle cinsellik için çıkıyormuş ve başıma onun yüzünden neler neler geldi ...

Arkadaşlar çirkin bir kız değilim çıktığım kişiyi çok sevdim gerçekten sevenler anlar beni ama benimle cinsellik için çıkıyormuş ve başıma onun yüzünden neler neler geldi niçin bu devirde adam gibi seven birisine bu yapılır ki diğe kızlardan neyim eksikti :/

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• neyin eksik. iraden eksik. neyin olacak. insanda duygu olmalı ama beyin ve irade komutan olmalı. sen adamı neyine güveniyorsun ya. ticarette bile imza evrak olmadan iş yapılmıyor.

yahu şu nikah olayının geçmişten bu güne hangi evrelerden geçtiğini bir inceleyin. allahın emri nikah yapın çoğalın. nikah nedir. türkçe karşılığı söz vermek. insanlar önceleri kendi arasında sözleşir allahın huzurunda söz verirler o şekilde yaşarlardı. sonradan üçkağıtçılar çıktı. sözlerinde durmayan. bir birini kandıran kadınlar erkekler türedi. eşlerini terkedip gitmeler başladı. peygamberimiz bu suistimali engellemek için şahitler huzurunda olmasını istedi. insanlar ahlaksızlaştıkça bu da suistimal edildi. en son cumhuriyetle yazılı evrak haline geldi.

sen nasıl güvenip herşeyini feda ettin. bir de soruyorsun neyim eksik diye. aklın eksik aklın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• önemli olan bir daha ağzını değil gözünü açmak

herkes kazıklanıyor önemli olan bu olayı minumumda tutmak

saygılar

0|0
    0|0
  • yahu hep söylüyorum, söylemekten de bıkmıyorum. sizin gibi kızlar nerden bulursunuz bu angut şerefsiz köpekleri. sizin yüzünüzden düzgün efendi erkekler mecnun oldu diyar iyar gezdi, şair oldu sayfaları tüketti. ama itin biri geliyor 2 tatlı söze 1 ayıcık 1 güle kandırıyor sizi. hey allahım bana akılfikir ver.

1|0
    0|0
  • çocukta da suç yokki... etrafta o kadar çok kaşar var ki nasıl ayırt etsin senin onlardan olmadığını...

0|0
    1|0
  • siz kadınlar nerde yaramaz ciğeri beş para etmez serseri varsa onun altına yatmaktan zevk alıyosunuz hep dikkatimi çeker efendi duruşuyla konuşmasıyla kişiliğiyle kılığıyla kıyafetiyle efendimi efendi bi adam varsada inek odun gibi benzetmeler yapıp uzak tutuyosunuz kendinizden sonrada bu erkekler niye böyle erkekler öyle değil siz o tip erkekleri istiyosunuz

0|0
    0|0
  • insan karşısındakine ya beni sevmezse diye düşünerek hareket etmemeli. bu durumda karşısındaki onu sevsin diye yapmayı istemediği şeyleri yapmaya başlar.

sen değersiz biri değilsin, o senin değerini bilememiş. böyle biri ilerde daha çok sorunlara sebep olurdu ve hayatını mahvederdi. üzüntünün en kısa sürede geçmesini dilerim.

0|0
    0|0
  • insan eşek olunca semer vuran çok olurmuş diye bir atasözümüz var

kaptın mı?

0|0
    0|0
    • öyle saf değildim hatta belli etmiyordu bile seviyomuş gibi gözüküyordu ama söze katılıyorum :)

• selam zaten nerde yavşamış fırlama it var kaderine hep güzel candan kızlar çıkar nerde efendi erkek varsada kokuşmuş kızlar düşer bahtına

0|0
    0|0
    • haklısın

• cidden artık bu nasıl oluyor anlamıyorum nerde hanzo çakal var yanında hanım hanımcık nerde efendi düzgün adam var kaşarlar kol geziyo

• heyyyyyy kendini suçlama sevgilin o. çoğuymuş senin kabahatin yok üzülme nolur .

0|0
    0|0
    • ama insanın zoruna gidiyor baksana bu devirdeki kızlaı biliyorsunuz anlamıyorum naptım ki acaba

• haklısın

• seninle cinsellik için çıktığını cinsellikten sonra anlamadın dimi daha bişe olmadan anladın .

• konumuzun cinsellikle alakası nedir?

0|0
    0|0
    • cinsel dediğim için öyle yazdım ayrılık yapıcaktım aslında

• haklısın teşşekür ediyorum

• bende teşekkür ederim, mutlu hayat diliyorum sana.

• sana haksızlık yaptıysa oda haksızlık bulur merak etme ama canını sıkıp kendini daraltma

0|0
    0|0
  • Valla yazık ya biz erkekler beynimizi kullanamıyoruz işte. Bende cinsellik yüzünden bi kaç kızla oldum ama onlar bunun farkındaydı sen nasıl farkedemedin ah be cankız . Neyse yapcak bşy yok takmıcan kafaya hacı

0|0
    0|0
    • farkettim gibi ama seviyor gibi gözüküyordum ben buna aşıktım zaten ilk aşkımdı yani

• 10 ay olmuştu hayır ben burda kendimi ifade edemiyorum çok uzun hikaye ben yaptıklarını sonradan öğrendim 3 aylığına ankaraya gittim o 3 ay içinde neler neler yapmış ama hiç belli etmiyordu sizinde yeteneğiniz bu değil mi zaten sonra olan oldu işte

• Evet yeteneğimizdir belli etmemek. İyi seçememişsin ilk aşkını gerçi çoğu insan seçemezde yinede sende bitmiş iş yani cinsellik anlamında dyorum yani.

• ederinden fazla değer vermişsin

0|0
    0|0
    • öyle oldu evet

• niçin bu devirde adam gibi seven birisine bu yapılır ki o seni hiç sevmemiştir ve sadece özür dilerim ama isteklerini karşılaman icin bir araç olarak görmüş üzgünüm

• biliyorum beni en çok üzen şeyde bu

• sen de değil; onda kabahat...ayrıl...

0|0
    0|0
  • bu devran böyle döner herkesi terkeden birisi vardır

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• ayrıldığına üzülüyosun gibi geldi o yüzden dedim ama erkeklerin çoğu bunun için çıkar

• evlenmeden vermiycen bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Bunu seviyorsunuz insanları tanıyamıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi davul dengi dengine vurmazmış zaten...

0|0
    0|0
  • Demekkı eksıgın yok fazlan varmış. Unut gısın bunu no düşünüyon

0|0
    0|0
  • kendi bedeninin üzerindeki tiplere baktığın sürece başınıza böyle şeyler gilir. kızların en büyük zaafı tipe, paraya, arabaya eve düşkünlüğünüz erkekler olarakta biz bunu çok iyi biliyoruz ve bu açlığınız yüzünden sizleri yatağa atmak çok kolay oluyor , yani bir nevi balık tutarken oltaya arabayı, parayı evi taktıkmı hepiniz sürüyle geliyorsunuz. ve bizde bunu kullanıyoruz... çünkü siz adam gibi adamı sevmezsiniz.

0|0
    1|0
    • okumuyordu çalışmıyordu parası yoktu ben ne olursa olsun sevdim onu

• salaklığından şeftalinin suyunu sıktırmışsın gelmişsin buraya sence gerizekalı kim :) salak

• 1 ben senin tipini sormadım kendi kendine kaşınıyorsun 2 adam gibi cevap ver kaşılığında da düzgün cevap al seninle uğraşamam hadi bak işine.

• Olaya bak yaa bizde sevmek için kız arıyoruz, siz sizi cinsellik için kullananların kucağına gidiyorsunuz.. Ayıptır bunu bile bile hala devam mı ediyorsun..

0|0
    0|0
    • hayır olaylar o kadar çok karışık ki burda anlatamıyorum anla beni ? seviyor sandım ama arkadaşlarına şey yapmak için çıkıyorum demiş onu duyduktan sonra ayrıldım

• kadere bak demi nerde it var onları gidip seviyoruz evet yavşaktı her kıza bu muhabbetleri yapıyormuş zaten sonradan öğrendim hepsini

• İyi iş işten geçmeden öğrenmişsin.. Yoksa sonun diğer kızlar gibi olacakmış.. Ama gerçekten bu konuları gördükçe çok içerliyorum bu itleri nasıl bu kadar sevebiliyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 3

• olmayinca olmaz. bi sebebi yoktur guzelsindir bakimlisindair kulrurlusundur ama adam seni kullanir. oyle adamlari da azili agir kasar kizlar hak eder sen sikma canini

1|0
    0|1
  • ah canım ya üzüldüm ya :(( unutursun boşver aptal birine takma

0|0
    0|1
    • sağolun dalga geçmediğiniz için :)

• evet onun için burda sordum zaten :)

• anladım canım :) yşın kaçtı , başkasını bulursun :D

• ee niyetini anladın işte ... bekaretini korudun mu canım ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...