Penisimin boyu moralimi bozuyor sizce yeterli mi?

Merhaba arkadaşlar, penisim 13 cm ereksiyon hali tam ereksiyonda ise 13.5 cm oluyor. Partnerime yeterli olacağımı düşünmüyorum ve moralim bozuluyor. Kalınlığı da öyle ahım şahım kalın değil orta düzeyde.

Genel ortalama zaten 14-15 cm fakat benim ortalama altında olduğu için çok moralim bozuluyor uzatma yöntemi denemedim hiç ve penisimin ilişkide yeterli olmayacağını düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Türk erkeklerinde penis boyu ortalaması 13-14 cm dir.
    Bir bayanın tatmin olması için gereken boy 11 cm ve üstüdür. Ayrıca kalınlık daha önemlidir.
    10cm nin altında kalan uzunluktaki penis boyu erkekte bir özür olarak kabul edilir ve tedavi edilmesi gerekir.
    Eğer o erkeğin penisi 10cm nin altındaysa yani böyle bir özrü varsa, bunu evlenmeden öncesinde bayana söylemesi ya da evlenmeden önce tedavi olması gerekir.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhabalar Arkadaşım,

Öncelikle şunu söyleyerek moralini yerine getireyim. Dünyada ölçülmüş en büyük vajina derinliği 13,5 cm'dir. Yani doğal olarak bunu en büyük olarak var sayarsak senin penisinin yetmeyeceği gibi bir durum yok. Partnerin de mutlu olacaktır, merak etme ;)

Diğer taraftan da eğer penisin ince değil ve cinsellik hakkında da biraz bilgiye sahipsen, klitoris ve diğer sinir uçlarını rahatça uyarabiliyorsan 13 cm'in marifetlerini partnerin doya doya yaşayacaktır o konuda da şüphen olmasın :)

Genel ortalama dediğin doğrudur da arkadaşım sonuçta kürek sapı bile olsa gireceği mesafe belli. Dersen ki por-o yıldızlarında sıkıntı yok bende derim ki onlar rahimlerini bile aldırıyorlar ve rahim duvarı diye bir şeyleri olmuyor. Doğal olarak onlar için de bir problem olmuyor.

Eğer penisini yine büyütmek istiyorsan bu da mümkün pompa ve krem kullanıyorsun takribi olarak 3 - 4 cm kadar uzuyor. Eğer sormak istediğin bir soru varsa da yardımcı olabilirim.

Teşekkürler.

0|1
    0|0
  • seks de birleşmeden ziyade sevişme önemlidir, eğer partnerinizi sevişme esnasında mutlu edebiliyorsanız, birleşme de penis boyu sorun olmayacaktır. Yok bu durum sizin canınızı çok sıkıyorsa kesin gitsin, ya da onu kabullenip onunla yaşamasını öğrenin :)

1|0
    0|0
  • Kalınlıkta önemli. penis kas yapısından oluşuyo biliyosun.. kasları nasıl geliştirir bir insan bununla ilgili araştır. biraz da olsa ilerleme olur

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok doğal yollarla büyümez doğal olmayan yollarla da uzayacağı garanti değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...