PENİL VENÖZ KAÇAK IN İLAÇLARLA VEYA BASKA SEYLERLE KESİN TEDAVİSİ VARMIDIR YARDIM?

Ardaslar penisimde sertlesme problemi var daha yasım 20 tam sertlesmeden bosalıyorum venöz kaçak olabilir die korkuyorum bu hastalığın %100 bir tedavisi var mı yaşayanlar veya bilenler yardım ederse sevinirim...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Öncelikle bu durumu bir hastalığa bağdaştırmadan ilk olarak duygusal bir şekilde bakalım. Açıkçası sana benzer bir durum benim de başıma gelmişti ilk ilişkimde.

Kendime çok güveniyordum ve o zamanki kız arkadaşımla ilişkiye girmek istedik. O kadar kendime güvenmeme rağmen ön sevişmeyi de uzun tutmama rağmen ereksiyonu tam olarak yaşayamamıştım. Ayrıca da ereksiyon olamadan boşalmıştım. Kendimi de açıkçası çok kötü hissediyordum.

Bunun için bir aile hekimi arkadaşıma danıştım ve ilk defada böyle şeyler olabileceğini, eğer hayatında seni strese sokacak şeyler varsa da bilhassa ereksiyonun sıkıntı olacağını ama ilerleyen zamanda partnerine alıştıkça bu sorunları aşarsın. Eğer kendini de çok kötü hissediyorsan dedi bir ilaç vereyim, güvenin yerine gelsin demişti.

İlacı kullanarak tekrar denemiştim anladım ki baş ağrısı ve stres sebebiyle bu tür sorunları çekiyormuşum. Üçüncü ilişkiden sonra normale dönmüştüm vs.

Ne yapabilirsin? İlişki öncesinde kendini ilişkiye hazırlaman gerekiyor eğer özel problemlerin varsa da bana özelden yazabilirsin, dertleşir sorunu ortadan kaldırırız. Eğer evliysen de (ki olabilir) ölü sperm sayısı çok fazlaysa da bunun da basit bir şekilde çözülmesini sağlayabiliriz.

Tekrardan geçmiş olsun.

Teşekkürler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Penil dopler yapıldı mı?

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Bunun urolaga gitmelisin. Hormon testi ve sperm testi yaptir. Venöz kacak saptaniyor ama ondan once bakilacaklar var. Netten bakma git doktora.

0|0
    0|0
Yükleniyor...