Vajinismus sorununu aşanlar?

Arkadaşlar kız arkadaşımda belirttiğim sıkıntı var, Sorun tamamen psikolojik, geçmişte istemediği ilişkiye zorlandığı için olmuş. Bu konuda hiç üstüne gitmiyorum asla zorlamıyorum fakat haftada 4 gün ilişki yaşıyoruz genelde oral&anal oluyor. Ters ilişki yaşamak istemediğim için bu durumu aşmasına yardımcı olmak istiyorum. Aramızdaki ilişki karşılıklı istek çerçevesinde oluyor yersiz yorumlar paylaşılmasın lütfen.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız arkadasının bu tür bi sorunu yok bence anal yaptığına göre. O bahane edip yapmıyodur senle. Vajinismus olup iliskiye girmeye korkan insan analı bile yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocam sadece kendini düşünüyorsun gibi geldi. Yoksa anal yaptırmazdın. Bir doktora gidin bence. Çözümü orada onun. Hem haftada 4 fazla olduğu gibi vajinusmus için olumsuz etki. Onunla kendini tatmin etmek yerine dertlerini dinlesen?

2|0
    0|0
    • Kendimi bilmesem haklısın derim ama öyle değil işte kardeşim 2 haftada bir belki ters ilişki yaşıyorum geneli oral oluyor hatta çoğu zaman kız arkadaşım isteğini belirtiyor günde 4 kez orgazma ulaşması senin için yerli cevap olsa gerek. Bu konuda şanslıyım ayrıca kız arkadaşımla her konuda ilgiliyim ön yargılı oldu sizinki

• Teşekkür ederim kardeşim :)

• Lütfen beni yanlış anlama. Önyargılı tavrım için de kusura bakma.

Ama konuşarak çözebilirsiniz bunu emin ol.

Yükleniyor...