Bu adama verilen ceza yerindemi ??

14 yaşındaki kızı fuhuşa zorladılar

Bursa'da evden kaçan 14 yaşındaki kızı kilitli tuttukları evde fuhuş ve lezbiyen ilişkiye zorlayıp Yalova'da konsomatrislik yaptırdıkları iddiasıyla yargılanan sanıkların davasında karar çıktı.

link

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• linke bakmadım cezayı görmedim ama ne ceza verilirse verilsin benim gözüme az gelir ölümde dahil öldürüp kurtulacağına işkence etmek lazım bunlara

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bunu yapan kadınmıymış

0|0
    0|0
  • Cezalarımız ordan burdan toplama cezalar olunca haliyle böyle oluyor. italyan ceza sisteminden çok alıntı yaptı bu ülke. ve italya da seks ve cinsellik konuları serbest olduğundan bu tarz suçlar hafif görülüyor. bizde onlardan aldığımızdan geçmişte bu yasayı verilen cezalarda hafif oluyor haliyle. yasalarda değişiklik şart.

0|0
    0|0
  • Renkli kağıt = Para

Sırf para kazanmak için insanoğlunun şu son 5 yılda yemediği halt kalmadı. Bu sadece dağın görünen bir kısmı. Ya bilemediklerimiz.

1|0
    0|0
  • anlamadığım bu kız evde nenden kaçmış macerayı kend iaramış gibime geldi :)

0|0
    1|0
  • işte diyorum böleleri için idam lazım idam kalkmamalıydı bana göre

1|0
    1|0
  • Ölüm cezası olmalı

0|0
    0|0
  • Kanım dondu

0|0
    0|0
  • Böyle insanları hadım edeceksin yazık 14 yaşında daha bu ülkede kadın olmayı kenara bırak insan olmak bile çok zor .

0|0
    1|0
  • Bazı durumlar için idam gerekli oluyor

0|0
    1|0
  • Caydırıcı cezalar gerekli

0|0
    0|0
  • bu serefszleri linç ettircen ozaman akkılları başlarına gelir istanbulda böyle serefsizler okadar cokki heryerdeler

0|0
    0|0
  • kızada müebbet verselermiş bari.hukuk devletiyiz biz.şimdi tecavüz eden nüfusu arttırdı diye ödüllendirilecek sen de laf söylüyorsun yani

0|0
    0|0
  • İdam neden kalktı anlamadım ya

0|0
    0|0
  • aslında o kızın ailesinede ceza vermek lazım ceza alanlara gelince bence makul cezalar

0|0
    0|0
  • şerefsiz köpekler...

0|0
    0|0
  • Bence yetersiz,masum insanlara zarar verenleri fırında yakmak lazım.

0|0
    0|0
  • o ADAM mı ilk önce onu sorgula

0|0
    0|0
  • Pipisinden asmak lazım... Ona sen hapis versen nolucak..Koyuyosun hapısaneye besliyosun kamili...

0|0
    1|0
  • O küçük çocukları fuhuşa Zorlayan insanlara müebbe Hapis yapmaları lazım yada asmak...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• assınlar.

1|0
    1|0
  • Bu adamlari biraksan yine ayni halti yiyecekler eminim, oyuzden olabildigince uzun tutmali bunlari icerde..

0|0
    0|0
  • bu damı halka yem diye atmalı

1|0
    1|0
  • o kıza yaptıklarının aynısını yapacaksın onlara aslında. bak bakayım nasıl oluyormuş,

0|0
    0|0
Yükleniyor...