Penisim 12 cm sizce birlikte oldugum kadınlar mutlu oluyormu?

Penisim 12 cm lütfen cevap verin kızlar sizce birlikte oldugum kadınlar zevk alıyomudur yeterlimi 12cm yoksa taklitmi yapıyolar daha büyügünü isterlermi bir kadına yetermiyim sonuna kadar lütfen yardım?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle mutlu olmaz. Kendimden biliyorum

0|3
    0|1
    • sen dedem var 12 cm?

• senin vajinan kac cm icnr metre sokup ölçüm yaptin mi...

• l*n kızım niye dalga geçiyon çocukla mk?

En İyi Erkek Görüşü

• takma kafana bizim türk kızlarına sorarsan hiç biri memnun olmam der.
    kullanmasını bilmen yeterli.

0|6
    0|0
    • Adamsın kardeşim eyivallah :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Malesef küçük

0|1
    0|0
    • Senin tercihin ne? Ayrıca kalın ve düz sence yamukmu daha ideal düz olanmı?

• Her kadın büyük sever

• Ama büyük olup işi bilmeyen bisürü insan var tecrübe de önemli degilmidir seks iki kişiliktir neticede partnerin belirler alacagın zevkin miktarını yamuk mu düzmü cevap vermedin?

• Taklit sanırım

0|2
    0|0
  • 12 cm mi aahhaha

0|1
    0|0
  • yetmez o ne öyle parmak kadar

0|1
    0|0
  • üzgünüm ama küçük

0|2
    0|0
    • ne kadar lazım kı

• 25 fazla gelir... ama kabul edin çoğunuzunki aynı ebatlarda..18 olsun isterdiniz

• kadin vajinasi kac cm ki 25 cm veya 18 cm diyorlar... alti 8 - 10 cm vajinaniz var. 12 cm yeter 2 cm fe artar. sonra o 2 cm bozdurur bozdurur hatcarsiniz...

Erkekler Ne Diyor 6

• kadının zevk yeri zaten sadece ilk 2 cm gerisi boş

0|4
    0|0
  • Dostum yetmiyor bea senden 3 4 cm fazlam var benim ama balik etli kiza iteledigimde kiz tinlamiyor bile :D

0|1
    0|0
  • Bak kardeşim boyu evet kısa fakat kullanmasını bildinmi haz duyarlar. yapısı nasıl ince kalın yamuk ona göre fikir vericem

0|0
    0|0
  • Yetmez bence

0|0
    0|0
  • 12 yi bgnmiyolar oysaki kadinlar bigun mutlaka cuval gibi oluyo ;) ama erkk hala 12 ahhaaahhh
    Kzların gözü ac 12 yetmeyen kadn birden cok kisyle olmustr, malum herseyin girdgi yeri ask mutlu etmez ;)))

0|2
    0|0
  • Kızlar çok atıp tutmuş.. Türkiye ort. Zaten 13 cm olan bir ülke.. Bu atıp tutan kızlar hangi p*rno filmlerde oynamışlar ki yetmez tripod olacak falan diyorlar..18 demiş birisi.. 18 cm organ giriş yaptığında rahim duvarına dayanir ve bu penislere mega penis denir.. anormaldir tıbben.. Kızlar sacmalamis.. Sanki yirmi erkeğin altına yatmış da karşılaştırma yapıyorlar.. Katılmıyorum, tip tamamen yalan değilse.. 9 cm ve altı zevk vermez ama 10 cmve üstü yeterlidir diyor tıp.. Kilolu musun bilmem ama oyleysen, vardır bir gömülü penis durumu.. Kullanmayı bildiğinde de hiç bir kadın rol yapmaz.. Aklı basinda biri de, 12 cm le 15 cm arasında komik bir fark olduğunu bilir.. kalın değilse problem budur işte.. İsterse 2o cm olsun.. kadın surtunmeden zevk alır.. O yüzden uzunluk saçmalığı tamamen tatavadir.. kalınlığı normalse hiç korkma.. Ucunun gittiği yerler değil zevk noktaları .

1|5
    0|0
    • Eyivallah süper anlatmışsın emegine saglık kardeş

Yükleniyor...