Kizlik zedelenirse kanarmi?

Ben tacize ugradim doktora gittigimde kesin bisey demedi ve bunu erkek arkadasima anlattim cinsellik dusunmeyen adam benden biseyler istedi yapmak icin aramalar sormalar falan neyse biz beraber olduk ama iliski esnasinda canım acidi cok hafif silik bir kan vardi elimde ve aradan 20 dk sonra kanamam oldu acaba tabiri caizse o gunmu kizligim bozulmus olabilir

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle geçmiş olsun taciz e uğraman kötu olmuş sevgiline anlattında yapanı polise filan gitmedin mi

1|0
    0|0
    • Gittim kadin dogumada erkek arkadasim inanmadi zannimca olayima olayi kendi acisindan degerlendirmeye calisti

• vallah tekrar çok geçmiş olsun kötü bir olay yaşamışsınız Hayatınız a aldıgınız kişileri seçmekte daha dikkatli olursanız sizin için iyi olur

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• zedelenme lafı avutmak için. zedelenme diye bir şey yok. ya yırtılır ya kalır.

0|0
    0|0
  • İlişkiye girince bozulmuş.

0|0
    0|0
  • tacıze doktor tarafından mı ugradın. ve kımınle beraber oldun sevgılınlemı , senden ılıskı ısteyen baska bır adamala mı?

0|0
    0|0
    • Beni istiyodu ama ben istemiyodum zorla yapti ama tam birlesme olmadi doktorda zedelenmis dedi sonra erkek arkadasima anlattim oda bana karsi kullandi durumu 3 kez beraber olduk

• Aynen oyle hayat benim icin bu kadar sonrasi yok cunku kimle konusmaya kalksam kanduriyomusum gibi geliyo

• bu senı asosyal yapar ama. her ınsanın aynı olmadıgı zaten bılınır ancak yakındırlar. kadın ve erkek ıcınde ayndıır aslında..
      sen su an gercekten de buyuk bır tecrube edınmıssın. dedım ya en azından adam gelecek uudur vermeden ben senı ıstıyorum dıyebılmıs olsa ayrıldıktan sonra bıle mutlu anımasardın hı cdegılse.

• Sende tadına bakmak istemişsin bakmışsın ne önemi var bakire değilsin beyin olarak artık o kızlık dediğin bozulmasa da :)

0|0
    0|0
  • Vuruş katsayısındaki ivmeye bağlı olarak eğer pozisyonda yeterli g kuvveti varsa yer çekimi yani kanar ama sen yaşını bekle evlen sonra patlat orospuluğun gereliğ, i yok :))

0|0
    0|0
  • bence öyle veya böyle bozulmuş artık durmak yok yola devam :)

0|0
    0|0
  • Zaten cok az gelir kanama nuhtemelen erkek arkadadin aldi kizligini

0|0
    0|0
  • ilişkide bozmuşsun kendini yazık olmuş

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle ilişkiye girdiğin an bozuldu

0|0
    0|0
  • Niye kendini siktiriyorsunki?