HIV Virüsü ve AIDS Oral yol ile bulaşabiliyormuş?

Az önce okudum ve şok oldum resmen. Bu illet oral seks ile bulaşabiliyormuş. Peki bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı? Nasıl korunmak lazım. Vajina sıvısı dile değdi mi bulaşma ihtimali varmış. Şok geçirdim resmen ya.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiv virüs ülkemizde bukadar seks pazari olmasina rağmen cok yaygin değil
    Bulaşan kisiyede türkiyede seksten cok tahlil edilmemiş kandan bulaşıyor
    Beni türk hekimlerine emanet etmeyiniz ! 😆

0|1
    0|0
    • Ahahaha alemsin ama güzel açıklama..:)

• olsun yine de risk durumunda. Yani kadınlara oral yapıyoruz ister istemez ilişki esnasında. Vajinal sıvı ağzımıza temas ediyor. Ağza temas ettikten sonra kanama var ise ağızda bulaşabiliyormuş. Bende kanama yok ama diş etlerim sağlıksız. Fırçaladım mı kanar.

Gerçi birlikte olduğum kişi genelde bu konularda test yapan dikkatli birisi ama benden başkalarıyla da oluyor. O yüzden insan çekiniyor.

• Bence bir test yaptir ne olur neolmaz

En İyi Erkek Görüşü

• tükürük azıda yara uçuk bulaşır vajinal anal oral bulaşır vucudun da yara kesik varsa ordan dan bulaşır hiv aids amansız hastalık dermansız hastalık tedivisi yok bağışıklık sistemini yok ediyor
    prezervatif %95 kokur yırlılma delin garartisi yok bulaşmıycak diye bişey yok güvenme tek eşli olacan güven medin bilmedin kadınlara la lişki yaşama mıycan

0|0
    0|0
    • ağızda uçuk yara falan yok, biri başlık açtı biraz araştırınca tribe girdim. Ondan bir danışayım dedim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Oral dan uzak duracaksın ve prezervatif kullanıcaksın bu kadar basit yani...:)

0|0
    0|0
    • oralsiz de olmuyor ki o iş, her kadın istiyor oral.

• yok ama cidden kadına oral yaparken nasıl korunucaz? Kadı sıvılarının temas etmemesi için.

• Ona yapacak bir şey yok sanırım bende çok seviyorum partnerimi özenle seçiyorum ama ne kadar güvenli ki yoksa b... k yoluna gitcez valla zevk yüzünden...:(

• Zaten en erken oral yolla bulaşır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...