Tampon kullanan birisi hakkında ne düsünürsünüz?

kücük bir tamponun kızlık zarına zarar vermedigi hem doktorlar hemde güvenli internet siteleri yazip söylerken neden insanlar tampon kullanan kisilere kötü gözle bakıyor?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• burada hatan var bakireler tampon kullanamaz çünkü en dibe itmen gerekli. nerede okuduysan yanlış bilgi ayrıca hymen'in tam yeri her kadında farklıdır. kimisinde çok içerideyken kimisinde dışarıya çok yakındır. ayrıca tampon kullandınmı bilmiyorum ama tamponun arka kısmında ip vardır en dibe yerleştirdin ve değiştirme vakti geldiğinde o ipi çeker tamponu çıkartırsın.

gelelim tampon kullanana kötü gözle bakana. birinin tampon kullanıp kullanmaması kimseyi ilgilendirmez kadın evlidir boşanmıştır veya evlilik öncesi ilişkiye girmiştir. kime ne? ama şunuda belirtmek lazım insanlar bir kadının tampon kullanıp kullanmadığını nasıl anlayabilir? bunun için kadınını boynuna bakın ben tampon taktım tabelasıyla gezmesi gerekir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• sen ne dediğinin farkında mısın? normal tampon bakireye uymaz ve bakireler için birileri sözde tampon üretti. ama hiç b, r doktor önermiyor. kızlık zarına zarar verebilir diyorlar. sen hangi dünyada yaşıyorsun.

internetin neyine güveniyorsun. adamlar para kazanma peşinde elbette sana güvnilir gösterirler. sen doktora sor nete değil

0|0
    1|0
    • ayrica düzgün okusaydin sadece internetteki bilgilerden degil gidip bir cok doktora sormamla bu sonuc cikti ortaya

• ben de doktorların dediğini diyorum. güvnli değil kullanmayın diyor

• Tampon'la kızlık zararına zarar vermiş ve yırtmış bir çok kişi var.

0|0
    0|0
  • niye kotu gozle bakilsin, bakire degilse degildir bu kmseyi ilgilendirmez ayrica tamponu kim gorecek ve tampon kullanmak kizligi bozar aksini hangi cahil doktor soylemis

0|0
    0|0
  • Bayan arkadaşlar onlar pek sağlıklı değil hatta bir defasında Amerikalı bir pop star ya da film yıldızı hayatını kaybetmişti o yüzden :(

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • tampon kullanmanının zararı oldugunu dusunmuorm kı genelde bakıreler tampon kullanmıyorular. bu sebeple tuhaf gelır kualga. ancak kotu ısı degıl. zaten kızlık zarı meselelerını konuslması veya bunun takıntı yapılması asıl kotu olan

0|0
    0|0
  • Tamponun büyüğü küçüğü olmaz tampın tampondur kan dolunca büyüyor ne akılla takıyosun notmal ped kullan

0|0
    0|0
  • Kim ne kullandığını bilecekte kötü gözle bakacak.

0|0
    0|0
  • Kendi bileceği iş.

0|0
    1|0
  • Tampon nedir

0|0
    0|0
  • Rahat edermi ki insan içinde sürekli birşey var tuhaf

0|0
    0|0
  • Kızlık hemen girişte olduğu için bakire kadınlar tampon kullanamaz kızım

0|0
    0|0
  • cahill.

0|0
    0|0
  • sızıntı degılmı :)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey tampon?

0|0
    0|0
  • Tampon istediğin zaman çıkarılıyor mu ayrıca zevki azaltır mı erkek mck dikerken zevk azalır mı?

0|0
    0|0
  • ben bir sevgilimi çantasında tampon gördüğüm için terketmiştim nedenini hiç bilemedi

0|0
    0|0
  • Ben kötü gözle bakmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• önce sen söylemedikçe kimsenin haberi olmaz.. söylediğin kişilerde bu konuda bilgisi varsa olumsuz bir düşünceye kapılmaz.. normal birşey..

0|1
    0|0
    • türkiyenin 95% bu konuda bilgileri yalnis zaten

• Bir şey düşünmem. Ne düşünmeliyim ki...

0|0
    0|0
  • Doktor asla tavsiye etmiyor bakirelere. Kullanisli bisey aslinda

0|0
    0|0
    • bunun aksini hangi doktor soylemiski zaten sonucta tamponu yerlestirme aninda bozulur zar

• soruyu soran doktorlarin soyledigini iddia etmis fiziken olmaz bozulur zar

• tampon boyutlari cok farkli oluyor ayrica zar daha derinde

• Tamponla kızlığını yırtan arkadaşım var ama yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...