Böyle yapan erkeklerin amaci sadece seksi midir?

benim yabanci bi erkek arkadasim var bana çok ilgi gösterirdi hergün mesaj atardi arardi zaman ayirmadiğim için üzülrdü falan sonra bakire olduğumu öğrendi ve ilgisizlesti yazmio bile

Güncellemeler:
seksmidir olcakti

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• seks olduğu belli bakire olduğundan korkmuş kesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sevgili haydar hocam.ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. onu çok seviyorum oda beni seviyormuş. bana seni ailemle tanştırıcam dedi. buna çok sevindim. beni evlerine davet etti. ailesiyle tanştırmak için. evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. bana birazdan gelirler dedi. onları beklerken birer kola içelim dedi. ben de olur dedim. odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. haydar hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ?

haydar hocanin cevabi : " kızım seni anan kadir gecesi doğurmus. dua et colalar karışmış. *

0|0
    0|0
  • Hayır. Büyük olasılıkla bekaretini evliliğe saklamak istediğini düşünüp olaydan soğumuştur.

Yıllar önce bir haber okumuştum. İsveç'te bir adam 28 yaşında bir kadınla evleniyor ve kadın bakire çıkınca "bu yaşa kadar bakire kalan birisinin akli dengesi yerinde değildir" gerekçesiyle boşanma davası açıyordu.

Haaa, evlilik amacı gütmeyen her türlü ilişkiye "seks amaçlı ya da kullanma amaçlı" olarak bakıyorsan, olay ayrı.

1|0
    0|0
    • yani yabancilar bakire kizlari istemez genelde sorumluluk almak istemezler ama ben onla sadece arkadastik oysa benden hoslandiğini çikmak istediğini söyledi sonra bakire olduğumu anlayinca yok artik yalan söylüyosun falan dedi inanmadi çünkü 21 yasindayim ve uzaklasti bende sadece yatağa atmakmiydi niyeti diyorum

• Bunun yanıtını yukarıda verdim. Değil.

• İyi de sekssiz bir aşk, flört, birliktelik %80 eksik demektir. Ha Seks deyince tam ilişkiyi kast etmiyorum ancak kimse de bir Rahibeyle Flört istemez.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet. Yabancı başına kalır diye korktuğundan geri durmaz ya onunda başka bir hesabı vardır.

0|0
    0|0
  • Adam Adamlığını yapmış

Seks için olsa bile Kızlığını bozmamış

ulan elin yabancılarındaki kafayapıyla benim kafayapım aynı

o adamın alnından öpmek lazım.

0|1
    0|0
  • demekki niyeti cinsellikti.ee türk kızının bekaretini almanın problem olduğunu öğrenmiş biyerlerden demekk:)bence sen onu eşine sakla.çünkü 1 kereye özel bişi.onuda eşine sunarsan çok mutlu olur kanısındayım...

0|0
    0|0
  • Amacı belli işte kolay lokma sanmıştır seni ben bu kızla yatarm falan sonra bakire olduğunu öğrenmiş senle sex in ona ne kadar uzak olduğunu anlamış uzak dursun zaten öylesi salla

0|0
    0|0
  • yani bakiresin diye yapmış olabilir de gerçekten arkadas değilmis demek boşver kurtulmuşsun bence takma

0|0
    0|0
  • sana bakiremisin diyemi sordu sen mi söyledin belliki korktu çocuk :)

0|0
    0|0
  • hmm eskiden beri ortalıkta dolaşan böyle bi efsane var.da sanıyorum sen canı sıkılmış milletle taş.k geçim diye karalamışsın

0|0
    0|0
    • pardon napmisim :?

• tm anladimda ben yalanmi söylüyorum yani onumu diosun

• hayır tabi ki yalan söylüyosun demiyorum.benim zannım o yönde.

• bakirelikle ne alakası olabılır kı ? bakire olan kısıylede hersey yapılıyor hatta senın bakırelıgını bıle alır o zevk annda başka bır sey olabılır

0|0
    0|0
  • senden istediğini alamayacağını anladı..

0|0
    0|0
  • olabilir erkeksel bir davranış mantıklı ama arkadaş üzerinde klinik çalışma yapmak lazım :))

0|0
    0|0
  • yabancılar bakirelerden soğur amerikan filmlerinden biliyorum, sktiret o gavuru

0|0
    0|0
  • Amacı ne olursa olsun adammış işte.

bakireliğini bozmamak için senden uzak durmuş.

şanslısın.

0|0
    0|0
  • Bakire kız korkusu bende de var ya zarar vermekten korkuyor işte insan

0|0
    0|0
  • Sence?... :D

0|0
    0|0
  • Oralar da pek bakire kız bulunmadığı için sıkıntı olmuyor onlar için ama burada U dönüşü yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Sekstir seks

0|0
    0|0
  • seni takdir ettim namusunu koruyup bakire kalmışsın inşallah karşına seni seven iyi biri çıkar ve onunla hep mutlu olursun

0|0
    0|0
  • bence hiç yüz verme sen bakireligini koru belki o senle ilişkiye girince belki senle sevgili arkadaş olmayacak unutup gidecektir amacı seks olabilir .bence kendi kaybetti iyikide gitmiş. böyle erkeklerden bişey bekleme erkek dedin sevgilisinin namusuna sahip çıkar

0|0
    0|0
  • Senin aptal olduğunu anlamıştır uzak duruyordur.

0|0
    2|1
  • adamın derdi senin tabaktan biraz yemekmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• VERECEN AYARI BAK NASIL ARIYOR:)

0|0
    1|0
  • valla anlamadım ben de şimdi , niye yapmış ki öyle ? birliktelik isitoyrdur belkide ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...