Bu kararın dönüşü olmayacak, lütfen yardım edin yalvarıyorum?

Çocukluk aşkımla ayrıldım. 8 yıl olmuştu. Kendisiyle normal arkadaş olarak konuşmamı istiyor , tamamen kopmamızı istemiyor ama ben bunu yapamıyorum. Sürekli ağlıyorum, şu an bile gözyaşlarımı tutamıyorum. Beraber büyüdüğüm insanla son kez konuştum yalvardım barışmak için bana "istemiyorum, böyle bir yükün altına giremem." dedi. Benim ağlayışlarıma kıyamayan insanın umrunda bilr değilim şimdi. Ayrılmamız tamamen onun yüzündendi. Benle hiç ilgilenmedi, etmedi son zamanlarda ve başka kızlarla çok sohbet ettiğini yakaladım. Arkadaşlar gerçekten çok yıprandım, yaşlandım. Onu her yerden engelleyip tamamen hayatımdan çıkartmalı mıyım? Arkadaş kalamıyorum onun ile! Lütfen yardım edin lütfen.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Buna yüz göz olma ve güven kaybetme durumu denir ve artık ortada sevgi kalmamıştır.. Boşuna kızlık gururunu ayak altına alma ve bırak gitsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya hep ya hiç diye duşun. Ben ilişkimi öyle bitirdim

0|0
    0|0
  • Ders almıştır belkide

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorunun cinsel sağlıkla bir alakası yok yanlış yere paylaşmışsın neyse konuya gelelim 8 yılını vermişsin unutmak kolay değil haklısın ama olmuyorsa daha fazla zorlamanın bir yolu yok unutma hiç kimse vazgeçilmez değildir zor olacak unutmak ama geçiyor hepsi

0|0
    0|0
  • Ona bu sansi verme asla. Tabiki engelle emin ol atlatacaksn oda pisman olack affetme. İstemiyorum ne demek ya uzulen kiza

0|0
    0|0
  • bir an önce çıkar. sana iyi gelmiyor. üzülme sıkma canını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...