Canim mast yapmak istiyor ama 3gun sonra adet olacam, sizce yapsam mi?

Canim mast yapmak istiyor ama 3gun sonra adet olacam, sizce yapsam mi? Yaparsamda kasiklarim agricak. Ama canim istiyor ama kasiklarim agriyor yaparsamda daha cok agricak off ya..

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Mast, zevk için olursa haramdır. Sükunet bulmak, rahatlamak için olursa caiz, zina tehlikesi olursa, vacib olur. Eğer sancını arttıracaksa, papatya çayı öneririm, sıcak suda faydalı diyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yap canim ben adet gununden bir gun önce bile yapiorm bisi olmuyo keyfine bak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Merhabalar Arkadaşım,

Öncelikle geçmiş olsun şimdiden diyeyim. İçinde böyle bir tutku varsa er ya da geç elbette bugün gün içinde bunu atıp bu ağrıyı çekeceksin, belli :)

Madem kendini bu kadar bağladın ve yapmadan olmaz diyorsun bir arkadaşa önermiştim sana da önereyim. Direkt banyo'ya gidiyorsun kendini duş başlığı ile mutlu ediyorsun, daha az ağrıyla abdestini de alıp devam ediyorsun.

Bir arkadaşıma bunu tavsiye ettikten sonra biraz duş başlığıyla yaşamaya başladı ama senin o kadar abartacağını düşünmüyorum :)

Geçmiş olsun tekrardan.

Teşekkürler...

0|1
    0|0
  • yahu mast ağrıları alır. siz yarıda bırakıyorsunuz. çoğunuz boşaldığınızı sanıp tam orgazma ramak kala bırakıyorsunuz

orgam olmak hem kasık hem baş ağrısını alır

bu kadına ait bir mucize. orgazm sonrası erkekte değil sadece kadında olan özellik baş ağrısını dindirmeidir

0|0
    0|0
  • Yap rahatla

0|0
    0|0
  • Yapma boşver ☺

0|0
    0|0
  • Yazi tura at

0|0
    0|0
  • Sen bilirisin istersen yaparsın...

0|0
    0|0
  • Canın ıstıyosa yap ☺️☺️

0|0
    0|0
  • Yap daha üç gün varmış sorun olmaz rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Anı yaşa kank

0|0
    0|0
  • yap tabi yapsanda ağrıyacak yapmasanda

0|0
    0|0
  • hergün yap adetinde rahat edersin

0|0
    0|0
  • yap gitsin

0|0
    0|0
  • fırsatı degerlendir canın çok istiyosa ;)

0|0
    0|0
  • tabiki evet bak daha durıyor :)

0|0
    0|0
  • Yap gitsin sonra yapamayacaksın

0|0
    0|0
  • İkisinide dene tarafını sec.

0|0
    0|0
  • offff bu kadar sorup cevaplara bakcam diye uğraşana kadar 3. yü yapmıştın be , yap tabi ne duruyon

0|0
    0|0
  • Yap ya o anı yaşa kasıkları çekersin 3 gün ne olacak

0|0
    0|0
  • yap gitsin

0|0
    0|0
  • çok fazla mast yapma alışkanlık olur bu durumda fizyolojini bozar yapmamaya çalış bence

0|0
    0|0
  • bize ne senin kukundan

0|0
    0|0
  • niye yapıyacan anlamadım yapmaman için sebep ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yap canım birsey olmaz ben tıp okuyom güvene bilirsin

1|0
    0|0
  • Bence Yapma

0|0
    0|0
  • Yap bişey olmaz ya

0|0
    0|0
  • hastayken bile yapıyorum az zevk alıyorum ama olsun şu an dayanamayıp elimi sokucam diye korkuyorum azdım ya titreyerek boşalmak istiyorum

1|1
    0|0
Yükleniyor...