Prezervatifin tadı nasıl denemiş olan?

kız arkadaşlar; sevgilinizde veya eşinizde prezervatif varken ona oral yaptınız mı? tadı nasıldı? erkek arkadaşlardan yaptıran oldu mu,erkek için alınan zevk değişir mi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• neli istersin mesela

0|0
    0|0
    • lolilop tadinda mesela :D colali,tutti frutti,visneli,seftali,limon :D

• ayarlarız.sende bu istek olduktan sonra :)

Erkekler Ne Diyor 9

• prezervatifle oral yapacaksanız meyve aromalı prezervatifleri tavsiye ederim. tadı ve kokusu konusunda sıkıntı yaşamazsınız. durex select denemiştik tatlıydı. diğerlerinin tadını bilmiyorum.

zevkinde fark oluyor tabi ki. eğer penisten gelen sıvılar ve ağzınıza boşalması sorun olacaksa ve bunun için prezervatif kullanacaksanız rahat edersiniz. başka sorun yok fantazi içinse ikisini de deneyin öyle karar verin.

0|0
    0|0
  • anacım lastiğin tadı ne olacak. evde ameliyat eldiveni varsa tadına bak. aynı sayılır. yada al bir prezervatif bak tadına.

0|0
    0|1
  • meyve aromali dene ama tercihim lastiksiz oral cünki zevk almayi engelliyor.

0|0
    0|0
  • tabiki değişir prezervatifi hiç bir erkek tercih etmez hissiyatı azaltır erkek arkadaşının penisinde prezervatif varken sen erkek arkadaşına oral yapmış olmuyorsun sadece bir lastik parçasını emmiş oluyorsun bu zevk vermez bence

0|0
    0|0
  • condomun çileklisi muzlusu vişnelisi her bir haltı var ama oral sekste pek kullanılmaz. Haz oranını çok fazla düşürür.

0|0
    0|0
  • alınan zevk değişir

0|0
    0|0
  • neli ise o tat vardr sanırım

0|0
    0|0
  • G*t'ten tad alma duyusu var da ben mi bilmiyorum ?

0|0
    0|0
  • Çilekli :):):):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu gün yemekte prezervatif mi var ...

2|1
    2|0
  • o şekilde oral yapmadım ama kondom çıkardıktan sonra oral yaparken bile kondomun tadı ve kokusunu alıyorsun plastik ve kayganlaştırıcı şeyin iğrenç tadı ve kokusu var. ayrıca prezarvatifle oral mı yapılırmış

2|1
    1|0
  • agzımla tktım ama oral yapmadm ole

1|2
    1|0
Yükleniyor...