Penis büyütücü kullanan var mı? işe yarıyor mu?

acayip merak ediyorum o kadar para verecem işe yaramaz ise çok üzülürüm :( kullananlar yorum yapabilir mi?

Güncellemeler:
gideyim penis pompası alıyım bari

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok bilimsel araştırmalar penis büyütücünün hiç bir işe yaramadığını göstermiştir sadece ilk kullandığın anda penisi büyütüyor sonra eski haline dönüyor..

0|1
    0|0
    • mağdurmu oldun abi :d

• Benimki zaten 19 santim ihtiyacım yok yani :P

• 19u 25mi yapmaya calıştın ozaman :d

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• Merhaba Arkadaşım,

Piyasada bu tür ürünler var. Hap olarak da var, krem olarak da var pompa vs. olarak da var. Bana sorarsan nedir diye benim en mantıklı olarak gördüğüm ve birbirine bağlı olarak kullanılabilecek krem ve pompadır.

Daha önceki yıllarda da bu konuyu araştırmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tek bir hap var o da V-Pills. Bu hapa "Yok sahte, yok kaçak vs." de bence iş öyle değil. Bir ürünün hem tarım bakanlığından hemde Sağlık Bakanlığı tarafından onayı varsa neden sahte olsun? :)

Krem ile pompa eş zamanlı olarak kullanılırsa (bakanlık onaylı ürünler) elbette işe yarayacaktır lâkin dediğim gibi hangi ürünün kullanıldığını bilirsem ya da hangi ürünleri almak istiyorsan bilgi konusunda yardımcı olabilir, ürün içeriğini ve yasallığını inceleyebilirim.

Her neyse konuyu dağıttım sanırım. Nasıl bir ürün arıyorsun? Maksimum bütçen nedir? Kullanabilme şartların nedir? Bunları özelden ya da buradan yazarsan sana yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkürler...

0|0
    0|0
  • onlar bizim gibi salak cahil insanları avlamak için para tuzağı. adamlar bir tek türkiyede cinsellikte ölçünün önemli olduğu saçmalığını hurafesini yaydılar. biz de okuma araştırma huyumuz olmadığından inandık. adamlar büyütücü diye geçici alerjik şişme sağlayarak büyütttüğü iddasını ortaya attılar.

saçmalamayın gençler. biraz okuyun Allah aşkına okuyun. bu işin ölçüyle miktarla alakası yok. biraz okuyun ya

0|0
    0|0
  • Kardeşim penis egsersizi diye birşey var düzenli olarak 2 ay kadar yap hap felan boşver onun yanısıra arkadaşın dediği gibi krem ve pompa aynı zamanda işe yarayabilir ama sana benim tavsiyem düzenli olarak egzersiz yap her gün maximum 1saat yaparsan faydasını görürsün ortalama 5 cm fark eder. Ve ayrıca 13cm yeterli normal bir kadının vajinası ortalam 12.5cm eğer kalkıp 2metre bir kadınla ilişkin olucaksa bilemem tabiki :D burdakilere de bakma ks de ki erkeklerin penis boyu ortalaması 20 25cm arası zaten :D :D kimseyi takma ve egzersiz yap beni dinle :)

0|0
    0|0
  • olm büyütücü ilaç kullanacağına hem kesin hem de sağlıklı çözüm
    4000 tl uzatma ameliyatı var

bide kalınlaştırma var o daha da iyi

0|0
    0|0
  • ihtiyacımız yok panpa :D işe yarayıp yaramayacağını bilemem de damarları doğal olmayan yoldan büyütmeyi esas alan bir ilaç olduğu için ciddi sakıncaları var bence.

0|0
    0|0
    • bitkisel bir ürünmüş zararsız diyor satış temsilcisi

• 3 cm büyümez ise nereye başvuracaz kime şikayet edecez :(

• başkan bence hiç girme o toplara ya

• Kullanmadım

0|0
    0|0
  • Faydası olabileceğini sanmıyorum, bu güne kadar kullandım memnunum diyene rastlamadığım gibi vücut uzuvlarının yapay bir şekilde uzayabileceğini sanmam. Olandan memnun olmanı tavsiye ediyorum, büyük olmasının emin ol çok bir avantajı yok.

0|0
    0|0
    • nebiliyim yarın bir gün evlenecez ilişki sırasında kadın bune sarımsakmı dövecez bunla diyip dalga geçer diye korkuyorum

• Demez merak etme, sen sanıyormusun ki herkes 18-20 cm?

• zuhahhhahhaaha :)

• Kardeşim yalan olan ile idare etmeye bak

0|0
    0|0
  • buna korkuyorlar bide kullansam canavarım yuvasız kalırdı :/

0|0
    0|0
  • İnternet tv vs yerden alacağın ilaç işe yaramaz. Doğal ilaç var bunun için kullandım işe yarıyor

0|0
    0|0
    • nedir abi o?

• bir bitki var orada bulurmusun bilmiyorum resmini çekip atayım sana

• link at

• @SenNasılKadınsın Kadınların genel olarak görüşlerine baktığımda özellikle kalın olmasını daha çok tercih ediyorlar. Neden kalın olmasını istiyor sunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...