Bakire olan kızlar gerdek gecesi ne yapacaklarını nereden öğreniyorlar?

Bakire olan kızlar gerdek gecesi ne yapcaklarını , nasıl sex yapcaklarını nerden ögreniyorlar yada sadece sonuyup uzanıyorlar yataga sadece :) merak ettimde veya bizim gibi filmlerden mi ögreniyorlar , anne veya abladanmı tüyolar alıyorlar kızlar cevap bekliyorum...

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• bakire kız olunca hiç bişi bilmiyo anlamına gelmiyor, bakire olupta anal sexsini alıskanlık haline getiren kızlarla dolu, oral sexsi hobi olarak edinenler çok dudaktan öpüşmeleri yiyişmeleri bida düşün, şimdi bu kız sana göre bakire ama belli olmayan yerden yedikleri aldıkları nolcak ?

1|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gerdek gecesı kursuna gıdıyorlar

8|1
    2|1
  • bakireler diye salakta değiller pardon. BAyanlarda p*rno izler ve arkadaslarıyla muhabbet ederler günaydın.

5|0
    0|0
  • bilmeyen mı kaldı artık ya...hiç yasamamış olsa bile bi kadın eğersewıyorsa rahatsa vede kocası ona kendini özel hissettiriyosa çokta acemilik çekecegını sanmıyorum...tamamen rahat hıssetmekle alakalı bi durumdur bnce

0|0
    0|1
  • gerdek gecesi ne yapıcaıgmızı kocamızdan ögrenices .. oda büyük ihtimalle kursa falan gitmiştir

2|3
    3|3
  • Bize okulda biyoloji dersinde ogrettiler ;)

0|0
    0|0
  • nasıl hayal ettiyse :D gerçi o yolları çoktan aştım ahahahaha

0|0
    0|2
  • o gun gelınce her ıkı tarafta usta oluyor

1|1
    0|0
  • sex video izleyerek tabikide siz nasıl öğrendiyseniz bizde öyle öğrendik hahahahahahahah

2|2
    0|0
    • bakireler arası erkek ve kızlarda yaşantı aynı diyorsun film mastürbasyon cinsellik bundan ibaret evlenene kadar...

• bilmem nerden öğreniyorum öğreniyoruz bi şekilde.. ordan onu duyuyorum burdrdan bunu derken öyle öğreniyorsun ama annemle asla konuşmam öyle şeyleri :/

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kına yaklaştıkça istişareye yatıyorlar , birden ne yapacakları içlerine doğuyor gerdekte.

1|0
    0|0
  • Gülmeyin ama daha yeni biliyorum ki, kızların vajinası var. Erkekler gibi olduklarını sanıyordum ve hamile arkadan kalıyorlar zannediyordum :D

0|0
    2|0
  • Her şeyde dldugu gibi doğanın kanınu bu bır dişi erkek bır araya gelınce nasılsa yolunu bulurlar sen merak etme orayı :D

0|0
    0|0
  • Bilmeyen kızmı kalmış...

1|0
    1|0
  • videolar var izlerler

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezinde kurs veriyolar onlara:D

0|0
    1|0
Yükleniyor...