Kanlı akintim geldi ilk defa?

Bakireyim kimseyle bisey yasamadim elimi iceri sokmak gibi bir durumum da olmadi ama bugun kanli akinti geldi. Cok korkuyorum bakirelik konusuna iyice taktim zaten kucukken bozulmus mudur vs diye iyice moralim bozuldu bekaret testi olmadan anlamanin bir yolu yok mu bunun ailemden cekindigimden vs degil yapilirken zara zarar gelirse diye korkuyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• size ne demeli bilmem. salaksınız aptalsız desem kızıyporsunuz bana. cahilsiniz salaksınız desem yine kızıyorsunuz.
    peki bir kadının adet düzeni orgazm sistemi hakkında bilgisi olması gereken erkek mi yoksa kadının kendini bilmesi tanıması mı gerek.

yahu ben cahilsiniz salaksınız derken bana kızmayın. siz kadın olarak kendinizi bilmezken erkekten çok şey beklemeyin.

veee. bir erkek olarak senin bilmediğini bilerek yanıtlıyorum
    bu da senin en derin utancın olsun. okuyup araştırma özelliğin olmayışından dolayı

kadında vajinayı nemli tutan oplin sıvısı vardır. cinzel uyarıda bu sıvı artarak vajinayı nemlendirir. daha önce vajinada da adetten kalma kan pıhtıları kitleler vardır. oplin sıvısı asit içerikli olduğundan vajina içerisindeki bu kütleleri çözer. kan şeklinde akışını sağlar.

lütfen OKUYUN
    OKUYUN
    OKUYUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

0|0
    0|0
    • Yalniz bu kadar ukalalik yaptin da sorun bu degilmis doktora gittim?

En İyi Kız Görüşü

• Bozulmamıştır, arada oluyor öyle.
    Adet düzensizliği veya rahimsel olabilir.
    Doktora görün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Adet dışında vajinal akıntıdan kan gelmesi kimi zaman hormonal dengesizliklerden kaynaklanırken, kimi zaman da iki adet dönemi arasındaki yumurtlamalarda yumurtadan ötürü az bir kanama olarak görülebilir. Ancak bu durum çok ciddi sonuçlara da sebep olabilir. Akıntıdan kan gelmesi rahimde, rahim ağzında veya vajinada anormal bir hücresel büyüme ya da polip hatta bu bölgelerdeki kanserlerin belirtisi bile olabilir. Bu nedenle böyle bir durumda jinekoloğa başvurulmalıdır.

2|0
    0|0
  • Zar bir şey sokmadan gitmez rahat ol

0|0
    0|0
  • kucukken nasıl bozulmuş olabilir ki.

0|0
    0|0
    • Internette falan yaziyo hep kucukken dusunce alinan darbeler sonucu bozulabilir diye

• için rahat etmiyorsa bir test yaptır

• o zaman doktora görün panpaa. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o regl olmasın

0|0
    0|0
  • Adli bir vaka olmadığı sürece bakmıyo jinekologlar bekaret testi için. Ama kadın hastalığıyla alakalı bir sorun olabilir görün bence yinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...