Sperm kokusu hakkında?

Erkek arkadaşım boşaldığında kötü bir koku yayılıyo ve midem bulanıyor belli etmemeye çalışıyorum ama gerçekten çok iğreniyorum. Herkesin böyle midir arkadaşlar?

Güncellemeler:
Doğal birşey mi yani o kadar kötü kokması eğer meyve yemezse?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yedikleriyle alakali. Iliskiye girmeden birgun once bol bol meyve yesin. Ozellikle ananas. Ciddiyim makara yapmiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir koku var da iğrenç değil ya 😕

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• beslenme alışkanlığı ile alakalı olarak herkesin sperm kokusu farklıdır.

aynı bayanlardajki vajinal akıntı olan opli, n sıvısı nasıl beslenme alışkanlığına göre değişiyorssa öyledir

0|0
    0|0
  • hayır herkezinki öyle degildir, sprem yedigimiz gıdaların çok etkisi var ve içtigimiz yedigimiz bunu farklı kokmasını neden olur

0|0
    0|0
  • O arkadaşının en kısa zamanda ürologa gitmesi gerekir mikrobik durum var demek ki..

0|0
    0|0
  • nasıl yani o boşalırken aynı zamanda osuruyor olmasın :) kokmaz normalde de o yüzden yazdım.

0|0
    0|0
  • bunu ona söyle yoksa cinsellikten soğursun

0|0
    0|0
  • Sperm kesinlikle kokmaz. Erkek arkadaşında bir sorun var...

0|0
    0|0
  • Meyve yesin.

0|0
    0|0
  • Evet ben bile öğreniyorum mesela sevgilimim zevk suyu sanırım onun tadı kokusu felan çok güzel de bazı kızların kötü tabi kişiden kişiye degisiyor

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına buluşmadan bir gece önce meyve yemesini söyle

0|0
    0|0
  • adam iğrenç benimki mis gibi

0|0
    0|0
  • hayır prezarvatıf kullansın o hastadır

0|0
    0|0
  • muhtemelen boşalırken gaz kaçırıyo olabilir yani o kadarda kötü kokmaz çünkü :)

0|0
    0|0
  • aynı aynı

0|0
    0|0
  • Benim güzel kokuyo tadı güzelmiş öyle söylediler.. Bardağa boşalim iç

0|0
    0|0
  • Kafana fazla takma, sperm kokar, kokmaz diyen dikkatlice koklamamis, yedigine bagli kokar diyenlerde bilmiyor, yedigine bagli spremin kokusu degismez sadece tadi degisir, yutan YAMYAMLAR varsa iyi bilirler..

Problem spermde degil, senin koku alman ve aldigin kokuya cok hassas olman buda gayet normal... Ben 5 kattayim, asagida yoldan gecen insanin ictigi sigaranin kokusunu alip, tiksiniyorum...

0|0
    0|0
  • Kuru soğan mi yiyor ne yapıyor

0|0
    0|0
  • benimki miss gibi bal dök yala adasd

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• ilişkiden önce ananas yesin

0|0
    0|0
  • ben de iğreniyorum domestos gibi kokuyor

0|0
    0|0
  • Ananas kadında da erkekde de meni ve idrarın kötü kokmasını engelliyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...