Pipimden devamlı nedensizce sperm geliyor, sebebi ne olabilir?

Evet arkadaşlar hiç birşey düşünmediğim halde arada bir lavaboya gidince sperm geliyor kendiliğinden, neden olabilir?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Bu sorunun birden fazla sebebi olabilir. Yaşınıza bakarak cevap vermem sanırım daha doğru olur.

1 - Bel Soğukluğu: Eğer kısa/uzun süre içerisinde bir hayat kadını ile korunmasız bir şekilde ilişkiye girmişseniz anal/vajinal birleşimden sebep uzvunuzdan vücudunuza girecek bakteriler bu soruna sebep verir.

Çözümü ise en yakın sağlık kuruluşuna ya da aile hekiminize giderek anlatabilir, ilaç tedavi ile sorunu çözebilirsiniz.

2- Uzun Süre Olmayan Boşalma: Eğer vücudunuzdaki spermleri uzunca bir süre atmamışsanız belli bir süre sonra vücudun düzenli olarak ürettiği spermler idrar ya da normal sarımtırak bir akıntı ile akacaktır.

Çözüm olarak ise çok sık olmayacak şekilde mastürbasyon yapabilir ya da bir aile hekimine danışabilirsiniz.

3- Yüksek Testesteron Seviyesi: Eğer spor yapıyor ve gıda takviyesini düzensiz olarak alıyorsanız bu durum da testesteron seviyenizi arttırarak sperm üretimini doğal olarak attıracaktır.

Bu konuda direkt aile hekiminize kullandığınız gıda takviyeleri ile görünmeniz sağlıklı olacaktır.

Şimdiden geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • Her türlü doktora görünmek lazım diyorsun bende randevu alıcam fakat hangi bölüm ilgileniyor? Uroloji mi

• Evet, üroloji'den randevu alabilirsin. Aile hekimi ise ailenize bağlı bir hekim var ise demiştim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sperm değildir o zevk suyudur, durduk yere boşalıyor olman imkansız bence.

0|0
    0|0
    • Bildiğin sperm işte, zevk suyu birşey aklına gelince veya etkilenince olur benim durduk yere olan birşey

• İlginç. Hasta felan misin

• Bilmiyorum işte ne olduğunu doktora gitmem lazım galiba ya da masturbasyon mu yapsam

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzun süre boşalma yaşamadın mı?

0|0
    0|0
  • Fazla materyal birikmiştir fazla olanı atmalısın memesi süt ile dolan ineği düşün aynı onun gibi şişince fazla süt dışarı çıkıyor kendinden aynı onun gibi biraz tuhaf bir örnek oldu ama farkı yok :D
    fazla spermi boşaltmalısın :D

0|0
    0|0
  • mast yap

0|0
    0|0
  • ağrılı ve bulanık bir akıntımı

0|0
    0|0
  • bel soğukluğu olma ihtimalin yüksek hiç paralı yani hayat kadınlarıyla ilişkiye girdin mi ?

0|0
    0|0
  • belsoğukluğu. doktora gitmelisin. ve çevreni bir değiştir.

0|0
    0|0
  • Bende de var aynısı... Uzun müddet boşalma gerçekleşmemiş kardeşim, malesef durum bu oluyor sonra. Arada sırada yapabilirsin, ya da doktora git beslenmeni dengeye alsınlar, ben çözüm bulamadım umarım sen bulursun.

0|0
    0|0
  • bende de var aynı sorun, uzun süre boşalmadığım zaman, idrar yaparken arasında geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...