Agda niye sivilce yapiyor acil yardim nolur?

Arkadaslar agda kullaniyorum gental bolgemde ozellikle kasiklarimda siyah sivilceler cikiyor ben e benzer. Kil dan daha berbat goruntu veriyor resmen psikolojim bozuldu cozum soylermisiniz nolur

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kullandıgın agda sahtedir belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• agda sonrası kıl koklerının boslugunda bırıknelerden veya agdanın yaptıgı alerjık reasıyondan dolayı sıvılcelenmeler yapabılır. uygun nemlendırıceler ıle agda sornası temızlıge dıkkat etmelısın

0|1
    0|0
  • lazer epilasyon

0|1
    0|0
  • banyodan sonra yap bide onceden kremle yumusat. ya da ağda yı bırak.

0|0
    0|0
  • bir süre sonra düzelir endişe etme

0|0
    0|0
    • Her agdada yasicakmym bu durumu evlenicem yakin zamanda cok moralm bozuldu

• Cok haklisin ama hep bayanlardan bakim bekleniyor yani bir adam ozenli olmasada saydigi kriterlere bakinca korkuyorsun. Biz bayanlarin isi cok zor gercekten cok uzgunum cok ugrasiyorum kendimle ama illa birsey cikiyor

• çok uğraşma fiziğinle önemli olan kılların alınması değil mi ağdayla almışsın kendinle bu noktada uğraşacağına nasıl daha verimli bir insan olurum diye uğraş birde her erkek aynı değildir ben kendime biraz bakarım ama biraz ve karşı tarafında biraz bakmasını isterim fazlası değil olması gerektiği kadar önemli olan beyinlerimizin durumu

• Bakimm bir

0|0
    0|0
  • krem kullan

0|0
    0|0
  • İgrencsin

0|1
    0|0
    • Baban seni yaparken annen cokmu puruzsuzms :)) fazla p*rno izleyen sendromu :D

• Emin ol senden guzel kokuyodur :)

• Ahh bilmemmi :)) tadindan yenmiyodur da :)) sen aklı siknde olan erkkleri etkilersn anca :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...