Kızlar, Vajinal koku için deneyip fayda gördüğünüz bir yöntem var mı?

Heralde en utanç verici şey. İnsanın erkek arkadaşının oraya yaklaşıp hemen uzaklaşması. Vajinal koku niye oluyor anlamıyorum bu nasıl geçer? Kızlar deneyip fayda gördüğünüz bir yöntem var mı? Enfeksiyon ya da garip bir akıntı yok. Yeni agda yapmıştım yanına gitmeden önce gece dus alıp yatmıştım her yerim her şeyim temizdi. Niye oldu bilmiyorum çok canım sıkılıyor ve onun bir daha yaklaşmasını istemiyorum. Belki yumurtlama dönemi falandır bana tuhaf geldi bilmiyorum falan dedi ama midesi bulandı galiba. Onların kokusu tadı çok şekerli sanki. :( çok utandım fikir verebilcek var mı :(

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Enfeksiyon yok, hmm..

Beyaz sirke o halde..
    Kokuları nötralize etme- kokuya neden olan proteinleri yıkar..
    Banyo yaptığında, banyo suyuna yarım çay bardağı beyaz sirke - tuz ekle, 5 dkka o suda dur sonra ılık suyla yıka vajinanı..
    Vajinanın pH seviyesi normale dönecek ve tabii ki koku gider..
    İlk regl olduğum dönemlerde böyle bir problemim olmuştu, 2 hafta içinde kurtuldum..
    Bir daha aynı problemi yaşamadım, koku gibi sıkıntım kalmadı..
    Genel temizliğine dikkat et ve jel kullanarak temiz tutarsan bu sorunu bir daha yaşamazsın..

Son bişey; seks yapmayıverin asdgs

0|0
    0|0
    • Seks yapmıyoruz ben hic yapmadım yani. Jel gibi orayı temizleyici maddelerde zararlı diyorlar ama sen kullanıyor musun o seylerden? Birde sirke falan zara, zararı olmaz demi?

• Vajina için özel jeller var ve hicbir zararı yok.. pH seviyesini normale döner kullan.. Doktora gidersen o da benim dedigimi aynen der..

• Ora icin deodorant var onu al sık

0|0
    0|0
Yükleniyor...