Kapat

Kalkış problemi? Ciddi olmayacaksanız lütfen cevap vermeyiniz?

Sevgilimle sevişmeye karar verdik.. 69 da falan bir problem yoktu penisi gayet sertti tam girmeye karar verince söndü sonra baya denedim kaldırmak için ama ben ne zaman konuyu ele alsam sönüyo.. ve bu yüzden bir süre sevişmek istemiyo dışarda falanda kalkıyo gayet ama kafasına çok takıyor... ilk defa başına geldiği içinde acayip gurur yaptı normal mi böyle olması nasıl düzelir? Ve ben neler yapabilirim

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Performans ankisiyetesi denilen durum üzülecek bir şey yok... 10 erkekten 5 inin başına hayatının bir döneminde mutlaka gelir... En tecrübelilerin de bile. Daha anlaşılır tabir ile heyecan yapıyor. Bu gibi durumlar için uygun haplar piyasada mevcut ancak buna gerek olduğunu düşünmüyorum.. Bunun yerine birlikte uyumayı deneyin ve ilk birkaç sefer için partnerinizin siz uyurken içinize girmesine izin verin ve bu durumu tembihleyin. Erkekler yeni uyandıklarında hem sert olurlar hemde siz uyuyor olduğunuz için heyecanı karşılık verdiğinizdeki kadar yüksek olmayacaktır. Bunu bir kaç kez tekrarlar ve sizde izin verir yardımcı olursanız göreceksiniz sorun kendiliğinden kaybolacak. Bir çok genç arkadaşım bu problemi yaşıyor. Bu şekilde birkaç gün içerisinde sorunu çözüp mutlu oluyorlar.. meraklanmayın.. Bol şans :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• bakın cinsellik beyinde olan bir şey. organlar araçtır. 69 anında ortama odaklanmış sertleşmiş. ama içe girerken her ne oldu ise kafasına bir şey takılmış. ya o ortamla alakalı ya da ortam dışında bir şey düşüncelerini meşgul etmiş. kafa karışınca o sistem de karışmış. daha sonra da olay başarısız olunca başarısızlığın verdiği utanç kaplamış düşünceleri bu kez de tam kötü olmuş. hiç odaklanma kalmamış ve sertleşmemiş.

senin yapacağın doğal olduğunu vurgulamak olabilir kafan karışmıştır herkesin srunlar var. kafanı yorma şimdi olmaz 15 dkj. sonra olur gibisinden motive etmek.

1|0
    0|0
  • Ötmüyo demek ki.

0|0
    1|0
  • Boşaldı mı giriş öncesi?

0|0
    0|0
  • ılskı korkusu olabılır. zamanla bunu yenebılrısınız, ya da sevgılnın ıstegını kacıran bır durummu soz konusu?

0|0
    0|0
  • onu kendi içinde halledicek. senlik bir durum yok. Çok heyecan yapıyor o yüzden iniyor. kapat uyku bandıyla gözlerini sen işlerini hallet :D

0|0
    0|0
  • İlk defa yapacağı için alışınca gecer

0|0
    0|0
  • Takıntı yaptığı için heycanlanıyor zaten o kadar ileri gitmryin

0|0
    0|0
  • psikolojik. kaygı. kafa dolu. kontrolu ele al. gozunu bagla.

0|0
    0|0
  • Cocuk heycan yapıyor demekki

0|0
    0|0
  • Sen ateşleyememişsin adamı

0|0
    0|0
  • kendine güven sorunu var bence seni tatmin edemeyeceginden korkuyor

0|0
    0|0
    • Ya normalde böyle kaygı yaşayan biri değil gayet iddalı :D hatta çok fazla referans o var bu konuda ama olmadı yani bende bir seferliğe mahsustur olabilir dedim ama ikna edemiyorum

• bence akısına bırakmalısın

• Sen degistir o sana mutluluk veremz

0|0
    0|0
  • daha önce içine lamışmıydın onu hiç

0|0
    0|0
  • Seninki kokuyodur be adamın midesi bulanmıstir.. ya da damın dizine indiyse oda sıkıntı..

0|0
    0|0
  • Eğer grip filansa olabilir antibiyotik filan kullanıyor mu birde yaş kaç

0|0
    0|0
  • sizin vajina da koku olabilir mi ya da iltihap o durumlarda haz gider erkekte genelde.

0|0
    0|0
    • valla kendisi gayet memnundu durumdan çünkü sonra öyle devam ettik hatta sadece o devam etti

• Yani bu da bir çözüm hakkınızda hayırlısı

• teşekkürler sizinde :)

• bir ben ulamadım l*n böylesini

0|0
    0|0
  • boşalma oldumu girmeden önce

0|0
    0|0
  • ilk ilişkisimiymiş

0|0
    0|0
  • ilaç vs içiyor mu