Lütfen fıkır verin çaresizim :( ?

Simdi bu yazıcaklarıma çocuğunuz inanmicaksiniz beni elestiriceksiniz belki yürü git sallama diceksiniz ama yalan degil basına daha once boyle bisey gelen var mı acaba diye merak ettim benim kızlık zarım doğuştan yok yanı soyle bisey oldu Nasıl fark ettin derseniz vajinamın içine dokundukça hic bir acı hissetmiyodum merak ederek daha da ustune giderek ögrendim hic bir kanama bisey olmadı internete okudum esnek diye var doğuştan olmama ihtimali de varmış ama yüzde 3 ihtimal sevgilim var 1 sene içinde evlenmeyi düşünüyoruz ben ona Nası aciklicam ua doktor raporu almamı bile beklemezse ya bana inanmazsa korkuyorum lütfen fıkır verin :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinle , konuş
    eğer dürüstlükte taviz vermediysen , ve seni seviyor ve inanıyorsa, sorun yok

Malasef ya şu batıl kültürler yüzünden ne genç kızlarımızın günahları alındı aslında , doğdukları zaman , nasıl erkekleri sünnet ediyorlar, kız çoçuklarınıda bu beladan kurtarmak gerek
    şimdi karşıma takvasız hocalar çıkarsa hiç şaırmam...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git hayatım :) Doktor şu an da buna çare olabilecek tek kişi. Ondan bir öğren bakalım. Belki de kalındır. Kalın olunca yırtılması çok zor oluyor. Öyle parmak darbesi ile olmaz. Ayrıca bir daha yapmanı tavsiye etmiyorum. Orası enfeksiyon kapabilir ya da yanlışlıkla zarar verebilirsin. Sen doktora git kendin anlayamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnimde ogle yok mu yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...