Erken boşalma sorunu çözülür mü?

Hiç ilişki yaşamadım. Masturbasyonla anlaşılır mı ikisi farklımı bilmiyorum ama masturbasyon yaptıgımda ilk boşalma hep çabuk oluyor 2 dk surmuyor. yoksa ilk boşalmalar hep böyle mi oluyor? Evlendigimde sıkıntı yaşamamak için tedavisine şimdiden bakmak istiyorum. ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ürologa gidersin muayene olursun eğer varsa sorun tedavisi var olur normale dönersin.

0|1
    0|0
    • peki ilk boşalma herzmn erken mi olur herkes de?

• Evet çoğu daha kadın eller ellemez, kimisi içine girerken, kimi de girdikten hemen sonra boşalır..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Erken boşalma başlı başına ülkemizde büyük bir sıkıntı. Bunun tedavisine hemen başlaman gerek. Afedersin ama mastürbasyon yaparken hayvanlaşma. Yavaş yavaş kendini kontrol ederek mastürbasyon yapabilirsin erken boşalmayı önlemek için. Tam boşalacakken bırak , o his geçince devam et. Ve ya doktora git. Oda zaten bir iki ilaç yazıp bunların aynısını söyleyecektir

0|0
    0|0
  • Erken boşalma genellikle düzensiz ilişkiden kaynaklı bişeydir. Evlilikte rutin bir cinsel hayat olucağından hiç dert etme ilk 1-2 aydan sonra bu sorunu yeniceksin

0|0
    0|0
    • inş. yine de doktora da gozukcem. piyasadaki bu geciktricilerin yararı varmıdır

• Evet var. ama kesinlikle reklamlardan esinlenip kendince bişey alma. Mutlaka bir üroloğun tavsiye ediceği ürünü al yoksa başına iş açarsın. Benim sana tavsiyem onlarıda kullanmaman, dediğim gibi düzenli ilişki yaşamaya başladığında bunun ayarlamasını kendin yapabiliceksin. Olay anında farklı şeyler düşünerek, bir süre sonra üzerindeki heycanı atarak erken boşalma sorunu kalkıcak

• doktora gitsen burada sotcagina

0|0
    0|0
    • gidecem de burada tecrübesi olanlara soruyorum

• mast ı bırak ve doğal takıl

0|0
    0|0
  • eğer sürekli masturbasyon yapıyorsan erken boşalma sorununun olması gayet normaldir. İleride evlenince öğrenirsin. İlk başlarda biraz sıkıntı olur. Ancak boşalmak bisiklet sürmeyi öğrenmek gibidir. Bir kez öğrendin mi bir daha unutmazsın.

0|0
    0|0
  • Ben de boşalamıyom olaya bak 😄

0|0
    0|0
  • çözülmezzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...