Arkadaşlar ne olur bir bakınn?

arkadaşlar ben geçen ay kustum bir kere bu ayda birkaç gündür ne yesem midem bulanıyor reglim de7 gün gecikti sizce hamile miyimdir sevgilim içime girmedi hiç hatta hala bakireyim sadece onun baksırı ve benim de külodum varken kucağına oturdum sorun olur mu acaba iki tane gebelik testi yaptırdım ikiside negatif çıktı ama hala stres yapıyorum :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hamilelikte genelde 3 ay falan geçince mide bulantısı olur. Hamile olmak o kadar kolay değil rahat ol.

0|0
    0|0
    • intenette okudum içime girip boşalsa bile hamilelik olasılığı yüzde yirmiymiş ama işte stres oldum yine de reglim 8 gün gecikince

• anksiyete var bende ondan panikliyim stresliyim beeen

• Hastalıkların başında stres var. Yaomamaya çalış

En İyi Kız Görüşü

• hamilesin oha kucağına oturdun diye hamile kalmışsın :D saçmalama be ne hamilesi

0|0
    0|0
    • bilmem korkuyorum işte 8 gün gecikti reglim ondan korktum normalde gecikmezdi

• değilsindir saçmalama

• korkuyorum amenoreden falan

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Hamile değilsinç

0|0
    0|0
    • emin olamıyorum yiyor bu korku beni

• Midene bir şey dokunmuştur.. Bir süt diyeti yap düzelir.

0|0
    0|0
    • supradyn kullandım acaba o yapabilir mi regl gecikmesini bir de işte gebelikten korkuyorum sizce gebe miyim

• Bu akşam sıcak süte bir tatlı kaşığı tarçın iki tatlı kaşı bal koyup iç rahatlarsın..

• bu akşam papatya çayı içicem sakinleştiriyomuş regli de getiriyomuş

• Psikolojik seninki. Sıkıntı yooooook rahat ol

0|0
    0|0
    • anksiyete var bende o yüzden çok stresliyim

• 2 ay mı? dogrudur. sperm kulottan tenine ordan tuylerden gırmıs olabılır. ogun traslı degılsen yandın. magdalalı meryem dirildi.

0|0
    0|0
    • 2 ay değil 2 hafta sperm değil zevk suyu tüylü değildi tüysüzdü

• çok iyisin ama galiba şu an bana benden başka kimse yardıme demez

• başarılar.

• Gene mi sen ya cicim değilsin hamile filan bak zorla hamile biraktirican kendini

0|0
    0|0
    • ya ne yapıyım 8 gün gecikti reglim midem bulanıyor bazen düşünüyorum ben meryem ana ikimiyim acaba hayali hamile miyim ben falan diye :)

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Zamaninda yedigin hurmalar simdi yavrum tirmalar.

0|0
    0|0
  • rahat ol hamile değilisn sadece adet düzensizliğin var canım geöçmiş olsun

0|0
    0|0
    • ilk kez oluyor normalde çok düzenliydi ilk kez bu kadar gecikti bir de işte geçen sene bir ilaç kullanmıştım alerjim varmış ondan gecikmişti

• gizlilik açtım gel

• hadi gel bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Oha slk ya ymim ederim icine giriyo millt bukdr korkmuyo bunda ten tene deymemis iki gebelik testi allhim bu insanlr niye bukdr cahil

1|0
    0|0
  • yalancı gebelik olmuş olabilir yani psikolojikmen kendini hamile hissediyor olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...