Bende erken boşalma sorunumu var?

Arkadaşlar gülüceksiniz ama diyelimki p*rno sitesi açıyorum sayfa yükleniyo video açıyorum 30 sn geçmeden boşalıyorum tedavisi nedir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

@zigan arkadaş doğru söylemiş :) Mastürbasyon'da erken boşalma sorunu var mı? Yok mu? Problem mi vs. diye araştırmak ve buna göre tanı koyabilmek kesinlikle mümkün değildir.

Erken boşalma problemi tam olarak cinsel ilişki sürelerine göre belirlenir. Yani mastürbasyon değil de partnerinizle gireceğiniz ve birbirinize alışacağınız süre içerisinde düzenli ilişkinin ardı sıra 6 ya da 7 birlikteliğin sonunda sürenin ortalamasını çıkararak, az geldiyse de 10 - 12 birliktelikten sonra sürenin ortalamasını alarak hesaplayabilirsiniz.

Minimum süreleri var sayarak örnek vermek gerekirse;

İlk ve ikinci ilişkide 2 dk;
    5 ve 7 ilişkide 4 - 5 dk;

kadar süre artarak gidiyorsa ve bu süre 10 - 12 ilişkide ortalama 8 - 10 dk ya kadar varıyorsa böyle bir durum için sorun var diyemeyiz :)

Mastürbasyonda erken gelmesinin sebebi ise beyninizi cinselliği birebir gerçekleştirircesine zorladığınız için testesteron hormonunuz çok hızlı çalışıyor ve birden boşalma yaşıyorsunuz.

Kısacası bu konuları bir kontrol edin, ardından tekrar yazarsınız :)

Teşekkürler...

0|0
    0|0
    • Insanlar hala cinselligin beyinde oldugunu cozemedi.

• @zigan :) Hoş görmek lazım. İnsanlara bu konuları tekrar tekrar anlatsak da insanların içerisinde bir kuşku oluyor. Kendini mahcup hissetmek istemiyor, açıkçası kasıyor biraz :) Çözene kadar anlatmaya devam ederiz, ne yapalım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Erken bosalma mastta olmaz. Iliskiye girersen ve atiyorum 2ay boyunca bu sekilde devam ederse o zaman boyle biseyden soz edilebilir

0|0
    0|0
    • peki bu benim yaşadığım durum ne alakalı mesela bazılarınki 10 dk sürüyor benimki 1dk

• tamam teşekkürler

• 3günde 1 iyi diyolar

• Sayfa yuklenrkn boşaliyosan o sayfa beyninde zaten yukludur, biraz duyarsz olmaya cals

0|0
    0|0
Yükleniyor...