Erkeklerden oneri lazım............ erkekler yanlızca

beyler şimdi benim bi kız arkadaşım var. onunla sevişiyyoruz felan bi gün bu bana yetmiyor birlikte olalım dedi. ama kız bakire. bende olmaz dedim. çünkü onunla ilerisi olurmu olmazmı teredütlerim var günahına girmek istemedim. şimdi napsam diye düşünüyorum ... sizce dogrumu yapmışım yanlışmı sız napardınız? daha onceden bakireligini alıp bitirdiginiz ilişkiniz varmıydı ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Yapma bence cunku kizlar iyice cigrindan cikti sonradan birisi senin kapina dayanirsa gorurssun. yetmiyorsa sktr et. cunku o seni sevse bekler ama bekleyemiyo demek tek senin kofteyi istiyo arkadas.. ileriye tereddutlerin varsa*et. simdi senle yatan ki baska kimlerlede yatar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek olsam öyle bir kızı terk ederim ama önermem bişey sadece erkekler yazmışsın :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer kız istiyorsa biraz düşünmelisin ama günaha girme derim ben.

0|0
    0|0
  • bakıre kızla bırlıkte oldum ama onun ıstegıyle benım de dusunme fırsatım olsaydı yapmazdım vıcdan yapardım ama bır an da olan bı se karsı koyması zor bır durum agır tahrık var :)

0|0
    0|0
  • hata yapmışsın o kız vermeyi kafaya koymuş sana vermezse, senden sonrakine kesin verecek. ilişkiye girin ayrılabilirsiniz belli olmaz bu işler.

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin eskisi gibi olmaz uzak durmaya devam et bunu ona izah et

0|0
    0|0
  • kızı seviyorsan yapma eğlencesine takılıyorsan sen bilirsin

0|0
    0|0
  • var ama karşılıklıydı

o istemeden sakın ha

birazda tutucuysa

yaklaşma derim