Hamile olabilir miyim?

Eşimle ayrılmadan önce (resmi olarak değil)çocuk için 1.5 ay boyunca uğraştık hergün hemen hemen.1 aylık çalışmalar hastalanmamla sonuçlandı. Ama hastalığım biter bitmez 3 gün boyunca gene devam ettik sonrada ayrıldık. Görüşmüyoruz. Adetime 10 gün kala mide bulantıları, baş dönmesi, kokuya duyarlılık, şiddetli akıntı,2 kere lekelenme yaşadım.5 gün kala test yaptım adetime negatif. Şimdide 3 gün geçti adetimden ve korkuyorum. Eşime ihtimalini söylediğimde bile cevap vermedi. Böyle birşey olursa ne yapacağımı bilmiyorum. Şimdide kasık ağrılarım var, göğüslerim şiş, akıntım var, sabah mide bulantılarım var. Test yapmam gerektiğinin farkındayım ama çok korkuyorum.. Bu adam takmadı resmen.. Olsam hamile ne halt yerim.. Daha yaşım 20 sinir sistemim alt üst..

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hamilelik testi güven vermez şimdi sağlık ocağına gidip kan testi yaptırmalısın kesin sonuç alacaksın ama korkma hamile değilsin sadece adet düzensizliği var

1|0
    0|0
    • tşkler beğenin için sanırım bişi çıkmadı değilmi

• Böyle birşey için geç kalırsam, ömür boyu mutsuz bir bebeğim olucak, annesi hep yanında olsa bile sorumsuz bir babası olacağı gerçeğini değiştirmeyecek. Benim annemle babamda boşandılar annem hep keşke dünyaya getirmeseydim bu kadar şeyler yaşatmasaydım yaşamasaydın der. Annemin yaptığı hatayı yapmak istemiyorum. Ömür boyu değişmesini beklemek ve sonucu hüsran bir bekleyişi ne ben nede o hakediyor. Bir yanımda korkuyor. Ondan..

• anlıyorum seni konuşup dertleşmek istersen konusalım dertleşelim çok canın sıkkın keyfin yok huzursuzsun seni çok iyi anlıyorum ok dersen gizlilik açarım özelden konuşuruz

En İyi Kız Görüşü

• Test olmanda fayda vae belki bahsetigin belirtiler stressdendir. Bosuna morelini bozma ki hamileysende ozmn devamini dusunursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• tekrar test ettirmelisin muhtemelen hailesiniz

1|0
    0|0
  • şu var akıntı enfeksiyon mantar olabilir, ya da dış gebelik , düşük ihtimali hepside olabilir , psikolojikte olabiir bunlar , eşinmi sanmıyorum eşin olsa uçması gerek hamile oldugunu duyunca ,

0|0
    0|0
    • Eşten başka herşeymiş ondan karakterini burada yerden yere vursamda birşey değişmez. Umarım dediğiniz gibidir.

• lütfen kısaultrason çektirin bişey olmaz ya da hemn bir kadın doguma görünün çok geçmeden müdale olsun şimdi yirmi yaşındasın bakman çok zor olur , daha duyarlı ol lütfen ,

• 20 yaşında ne kadar inişli çıkışlı bir hayatın olmuş senin yaa. En sağlıklı sonuç için hastaneye gidip kan testi yaptırman yeterli. Ola ki hamileysen ya aldıracaksın ya da doğuracaksın.

1|0
    0|0
  • önce bir test yap garanti olsun

1|0
    0|0
  • Salla cocuga bakarsin kendin

1|0
    0|0
  • büyük ihtimall :))

1|0
    0|0
  • Sakin ol öncelikle bahsettiğin belirtiler strestende kaynaklı olabilir farzet hamilesin yuvan tekrarda kurulacak bak gör ;)

0|0
    0|0
    • Kurulsa burada gene ağlaşıcam ya of ya öf ya neden diye..

• sanal alemde mutsuz olanlar gerçek hyatta mutludur ;)
      ağlatmayız hayrlısı olur umarım

• Doktora gidersin. Daha başlangıç olduğu için ufak bir tedavi ile aldırırsın. Bence kendini daha fazla bilinmeyenin içine sokma bir an önce ayrıl bitsin.

0|0
    1|0
    • Haklısınız.. Cesaretimi toplayamıyorum. Kendi başıma varsa eğer böyle birşey yapmışım gibi yalnız kalmak ağırıma gitti.1.5 ay önce zevkle homurdanan o karaktersiz şimdi takmadı bile umarım kolay olur dediğiniz gibi

• Rica ederim iyi geldiyse ne mutlu bana. İnsan psikolojisi bu malesef her yerde aynı kendi suçunu ört bas etmek için karşı tarafı suçlu gösterir. Ama siz bunlarında farkında olduktan sonra gerisi kolay sizin için yeter ki kararlarınızda emin olun. Herşey için başarılar dilerim Yolunuz açık olsun. Sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeyin mesajla ulaşabilirsiniz. iyi günler.

• Teşekkürler :) sizede iyi günler diliyorum

• Belirtidir

0|0
    0|0
  • Olursa bile sakin aldirma allah onu sana vermissi vardir bir hayir benim profiline bak o benim oglum aldirmak icin okadar kavga ettik karsi ciktim iyikide karsi cikmisim o benim dunyamm

0|0
    0|0
  • sakin ol bu belirtiler büyük ihtimalle stres ve üzüntüden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
    • İnşallah..

• Katılıyorum. Ben öyle bir hayatı sürdürmemek için evlendim ama demek ki dediğiniz gibi yaşamak olmak lazımmış

• neyse boşanmak hayatın sonu değil umarım tekrar kariyerine hayatını yaşamaya kadınlığını yaşamaya ve tekrar mutlu olmaya yönelir ve mutlu olursun neredensin peki ?

• korkma sen cocuk ısıtyormusun adam kaç yaşında

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • evleneli 1,5 ay mı oldu? bu kadar sürede çocuk olmadı diye ayrılır mı insan? şaşırdım doğrusu.. şu an nasılsın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hemen test yapsana

0|0
    0|0
  • Madem böyle bir herifti niye evlendiniz?
    Madem birbirinize uzaksınız ve ayrılmışsınız niye boşanmıyorsunuz?
    Birde kötü konuşmak istemem ama bu soğukluk ve odunlukla ki hamile olma ihtimalini söylemişsin birde o buzdolabı kılıklı adam seni aldatıyor olabilir.. Demedi deme..

0|0
    0|0
    • Erkekler keşke yüzünü gösterseler evlenmeden önce hayatın anlamısınız evlendikten sonra hayatının kabusu. Zaten her kavgamızda facebook, swarm derdinde. Aldatıyorsa ya da beni bu zamana kadar kandırdıysa Allaha havale ediyorum kendisini. Hayallerimin ağzına tükürdü. Boşanmayı ben istiyorum babam hayır o açacak diye inatlaşıyor o da açmıyor ben arada böyle mafoluyorum.

• babani ikna etmelisin.. onun acacagi yok benimde bir gururum namusum var daha fazla kendimi ezdiremem ona de.. ozgur olmak, mutlu olmak istiyorum de

• En mantıklı test yapman stresten de bu belirtiler olabilir. eşimle barışma şansınız yok mu bide ayrılmadan önce sorununuz vardiysa neden ilişkiye girdin

0|0
    0|0
    • İnşallah öyledir.. Malesef yok gibi iletişimimizi kesti tamamen haksız yere anne kuzusu, sorumsuz bir insanmış. Geç öğrendim. Herşey düzeldi sandım, baba olmak istiyorum hayatımda ol hep.. Aile olalım yalanlar yalanlar.. Onun yalanları şimdi gerçeğim olacak diye korkuyorum..

• Yani seviyorum tabiki yaptıklarını sindiremiyorum. Cinsel hayatımız aham şaham değildi. Atak hep benden olmalıydı onda bile, ben hazırlamalıydım onu ben önemsizdim. En son ne zaman seviştik onu bile hatırlamıyorum. Buz gibi. Sadece yap geç.

• Hım bu nasıl bir insan daha yeni evlişiniz seni akşam sabah becermesi gerekirdi ve bunu senden beklemelidir o seni sevliyormu bide ilişkide orgazm oluyormuydun

Yükleniyor...