Erken Boşalma çözümü?

İlşki sırasında erkeğin erken boşalmasının çözümü nedir yardım lutfenevlilik bitmek üzere?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onsevismeyi uzun tut. Kendini sogutup kadini isitabildigin kadar isitmsn gerek mesela uzun bir on sevismeule basla bellei bir sure pompala snra tekrar uzhn bir on sevisme yap. Iliski sirasinda kadini tahrik edici sekilde konus. Kendin de aklindan farkli seyler dusun hic bisey bilmiyorsan matematik hesapla

0|1
    0|1
    • süper bir teknık x. y ve z ye degerler verıp karekök almak gibi :)

• üstad desem sana

• Yok yav abartmayalim sadece yardimci olmaya calisiyrm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle düzenli seks hayatın olmalı. sağlıklı olmanda şart. bunların yanında ön sevişme yapmadan asla ilişkiye hemen girme. penisin mümkün olduğunca sertleşmeli. ilişki sırasında geliyorsa biraz kendini dizginle ve sevişmeye dön ara ara..

0|0
    0|0
    • tecrübe ile sabit mi

• ohoooo.. sen şimdiden vazgeçtin be ya :))
      2 saat oyalan demiyoruz zaten. yeteri kadar yap sende. ya da yengeyi yor :))

• güreş tutsak :)

• Bosalmadan oncr krndini geri cek bekle sonra devam et

0|0
    0|0
  • PC kası geliştirme arat internetten.. ben 5 dakkada boşalırken bu yöntemle 30 dakikaya kadar uzattım.

0|0
    0|0
    • Gercekmi kullndnmi

• ben şu an boşalma zamanımı tamamen kendim belirliyorum. dakikalarca içinde gelgit yapıyorum. partnerim sıkıldığı için 30 dakkadan fazla gitmedim. bu sonuçları elde edeceğime ben de inanmıyordum.

• sigara kullanıyor musun?

• Geçiktirici kullanmayı denedin mi, etkisi olmadı mı?

0|0
    0|0
    • olmadı bazan hiç birşey kullanmadan üç kez oluyor bazanda 2 dakkada balon sönüyor :(

Yükleniyor...