Kapat

Sol testisim sağkini göre kücük varikoser miyim acaba?

sertleşme sorunumda var sol testisim küçük sigara kullanıyorum sertleşme sorunu ondanda oluyor sabahları ereksiyon oluyorum ama istediğim zaman sertleşme olmuyor anca elime almam gerekiyor anca öyle sorun mu var ki yaş 27

Güncellemeler:
Güncel

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• üroloji doktoruna git. hiçte hafife alma bu konuyu

0|0
    0|0
    • Çekiniyorum psikolojik işte erkekler böyle 😕

• hiç alakası yok

• Benim gördüğüm bu hastane gidiyorsun gencim diye senin bişeyin yok diyor yolluyor

En İyi Erkek Görüşü

• 18-40 yas arasi erkeklerde en cok görülen kanser testis kanseridir... En azindan iki yilda bir bir uroloji doktoruna görürünün.

Testislerin büyüklükleri farkli olabilir ama bunun dogal fark olup olmadigini ancak bir doktor görünce anlar..

Cinsel sorunun testisleinden kaynaklanmiyor, bu yasta psikoljiktir ve sertlesme dokununca basliyorsa zaten normal..

0|0
    0|0
    • Penisim rengi koyu ama parça parça yerleri daha koyu tek renk değil önceden kuru mast yapardım artık kremle yapmaya özen gösteriyorum çok mast yapıyorum aklıma geldikçe zorluyorum kendimi resmen meni gelmesi azalma gösteriyor artık çok yapınca iç damarlar sinirler ağrı yapıyor inince

• Bak yazismalarimizda, sen ben poorno, seks filimleri izliyorum demeden seyrettigini sana söyledim.
      Yazilarinin genelinde psikolojik oldugu anlasiliyor, eger organik bir sorun olsa sabahlari ereksiyon olmazdin..

• p*rno izliyorum evet izlemiyim mi yani herkes izliyor ben bunda psikolojik bişey göremiyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• burada hassas sağlık sorunlarına çözüm aramayın yanlış bilgi çözümsüzlük getirir. git üroloji bölümüne baktır

0|0
    0|0
    • Küçük yerde yaşıyorum sağlık ocağı var sadece

• Testislerin genellikle biri diğerinden büyük ve sarkıkdır.

0|0
    0|1
    • öyle derler ama penisim dolgun durmuyor inikken bamya tabiri var ya işte ama kalkınca dev gibi oluyor sorun mu var ne anlamadım

• Zevk suyu derler ona. Vaginayı kayganlaştırmak için gelir. Çok normaldir.

• iyi bari

• Yok diferansiyel mk. Varikosel olmasın o?

0|0
    0|0
  • Dassaklarinda soğukluk hissediyomusun ve damara baktığında solucan gibi duruyormu

0|0
    0|0
    • Yo taşaklarım sıcak her daim damarlar belirgin değil

• Utanıyorum ya sağlık ama elimde değil

• Ne utanmasi dostum bende de var Varikosel sol yum. Damarimda 0.3 cm genişleme var ameliyat gerekmiyor şu an valla ben ultrasona girdim bayandi bide ne utancam sağlık bu ya kısır olursan

Yükleniyor...