Günümüzdeki hiçbir şey eskilerin verdiği tadı vermiyor

günümüzde herşey eskiye göre daha modern dizilerdeki filmlerdeki ortamlar arabalar ev dekorları gerçek hayatı hiç ama hiç yansıtmayacakmışçasına lüks halkın içinden gelen bir anlayış yok kenar mahalleyi anlatan bir filmde dizide bile orta düzey bir aileyi anlatırken ortam daha bir lüks gerçeğe aykırı her neyse soruma gelecek olursam bu filmlerdeki lükslük ve modernliğe bakıyorum bir de ortaya çıkan eserlere bakıyorum misal vermek gerekirse komedi filmi yapılıyor ortada gülünecek unsur yok saçma sapan laf oyunları nerde afilli anlaşılmaz bir laf sölesem gülecekler sanılıyor günümüzde çoğu komedi dizisi yada filmi denen yapımlar güldürü öğresinden çok uzak bazı eserler sırf cinsellik odaklı espiri yapıyorlarki bunun adı espiri olmuyor eskilerde lüks dekorlar sahne ortamları lüks modern ortamlarda çekilen filmler diziler yoktu ama bir sanat kalitesi vardı (kemal sunal zeki ile metin vs vs) siz bu durumu nasıl nitelendiriyorsunuz sizce de günümüzdeki diziler filmler ve komedi diye adlandırılan yapıtlar gerçekten de bu niteliğe uygun mu? bence hayır.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• herkezin zevkleri farklı farklı , bahsettiğin film tarzını sevenlerde vardır mutlaka ; ama haklısın büyük ölçüde.Eski kalite yok.gerçi eskiden yapılan kalitesiz işlerde sayısı azımsanmayacak kadar çok.

şimdilerde kaliteli işler bir elin parmagını geçmiyor.

bu iş birazda arz talep meselesi.İzlemeyerek tepki gösterilirse mecburan kaliteyli işler yapmak zorunda kalırlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• teknolojileşen toplum sanatı estetiği de teknoloji içine alarak sanatı sanat olmaktan çıkardı.

0|2
    0|1
  • Toplum ruhunu kaybetmiş Ruhsuz bir toplumdan ancak bunlar çıkar

0|2
    0|1
    • aynen öyle doğru diyorsun.. insnların önüne komedi diye koyuyorlar bir ürün insanlar da gülüyor bazen neye güldüğünü de bilmeden ki çoğu zaman neye güldüğünü bilmeden gülüyor.

• Şimdi ben buraya neden çıktım niçin çıktım nasıl çıktım bunları izaha gerek yok gördünüz yürüdüm çıktım, Şimdi buraya çıktıkta sonradan çıkmadıkmı dedik! Bunlar birtakım uydurma laflardır gördünüz yürüdüm çıktım Görünen köy uzakta değildir.

0|1
    0|4
Yükleniyor...