Kizlar adet sancisina ne iyi gelir?

hap falan fayda etmedi kasiklarim cok kötü agriyo bir önerisi olan acil yazsin?

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• ayaklarına sıcak su masajı yap sonra iyice kurula çift çorap giy. ayaklarını çok sıcak tut. bu önemli askıya alma

bol balık ya da et tüket. badem fıstık fındık falan ye

maydanozu kaynat bol bol süz iç. maydanoz suyu bol işetir. vücuttaki ödemi atar ağrıların giderilmesini sağlar.

karnına sıcak suda hamur yoğurur gibi masaj yap.

ağrı kesici olarak da naproksen sodyum içeren ağrı kesiciler için hem etkili hem antibiotik etkisi var. mesela apranax fort içebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyi deniyorum sadece ilaç fayda ediyor. Denemek istersen ayaklarına ve bacak arana sıcak su torbası koy. Bitki çayı iç. Yatma kalk yürü.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ellerini birbirine sürterek iyice ısıt sonra karnını oval olarak ısıttığın ellerinle yavaşça ov.. faydasını göreceksin.

0|0
    0|0
  • @Zynpzeynep dediklerini uygula hafifler belki

0|0
    0|0
  • Bunun kesin bir çüzümü yokmuş. Ancak sağlık ocağında ağrı kesici iğne vurdurarak ağrını hafifletebilirsin.

0|0
    0|0
  • limon suyu

0|0
    0|0
  • Rezene

0|0
    0|0
  • Minoset

0|0
    0|0
  • Sicak tutmak canım kiyamam

0|0
    0|0
  • Arslanpencesi

0|0
    0|0
  • Dolorex 😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar demişsin ama erkekler daha bilgili galiba : )

0|0
    0|0
  • nası iş arkadaş soru adet sancısı erkeklerin cevabı 16 kızların 10 :D

0|0
    0|0
  • çay geliyormuş öyle duydum :)

0|0
    0|0
  • bırak aksın derım

0|0
    0|0
  • spazmotek kullan belki faydası olur

0|0
    0|0
  • Herzamanki gibi erkek arkadaslar ondee

0|0
    0|0
  • rezene çayı diye duymuştum melisada olur

0|0
    0|0
  • Masaj yap guzelce sicak bisey koy sevgilim oyle yapiyo gecigo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sıcak bir banyo yap ya da yatağa gir ayaklarını karnına çek öyle uyu sıcak birşeyler iç karnını bağla gibi gibi

0|1
    0|0
  • Sicak dus

0|0
    0|0
  • Civan percemi kaynat iç ya da ıhlamur

0|0
    0|0
  • canim kendini öncelkkle sicak tutman gerekio beline ve karnina biseyler dola sicak su torbasini ayaklarinin altina yorganin altinda uzan karnina masaj yap kesinlikle ve kesinlikle hap falan kullanma birde sicak su torbasini karninin ustune alma :)

0|0
    0|0
  • sıcak su torbası the best.

0|0
    0|0
  • Majezik kesin cozum

0|0
    0|0
  • En iyisi ayaklara sıcak su torbası başka h bişey o kadar iyi gelmez

0|0
    0|0
  • uyumaya çalış ben başka çözüm bulamadım çünkü yerimde duramıyorum olduğum zaman aşırı ağrı yapıyor ve adet sancısı buysa ben çocuk doğurmam diyorum her zaman

0|0
    0|0
  • sıcak su torbası koy ayaklarının altına rezene de iyi gelir bir tane de kuvvetli ağrı kesici var önerebilirim?

0|0
    0|0
  • Kasıklarına sıcak su torbası koy. Eğer sıcak su torbası yoksa bir pet şişenin veya 2-3 kat poşetin içine sıcak su koyabilirsin. Aman ağzını sıkı kapat dökülmesin üstüne. Ayaklarını sıcak tut. Uzan, ayakta fazla durmamaya çalış. O kasık ağrısı ne berbattır en iyi ben bilirim ağladığım bile oldu. Birde apranax varsa onu iç en kısa zamanda geçer.

0|0
    0|0
  • Bitter cikolatasi

0|1
    0|0
  • Muz ye canım

0|1
    0|0
Yükleniyor...