Genital bölge temizliği için tüy dökücü önerileriniz neler?

Koltuk altı ve genital bölge kıllarından temizlemek için tüy dökücü önerileriniz var mı? Cildim ortalama hassaslığa sahip ve şu ana kadar hiç tüy dökücü kullanmadım. Jilet etkisi vermeyecek tüyleri azaltmaya yarayan fiyatı önemli olmayan tüy dökücü gerekiyor.

Tüm genital bölge için kullanacağım. Ona göre bir öneri yapan varsa teşekkürler :)

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• En iyisi Veet

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• tüy dökücünün jiletten farkı yoktur. erkekler için jilet etkisi vermeyecek bişi bilmiyorum ama dayanabilirsen ağda yap :D

1|0
    0|0
  • tüyleri azaltan bir tuy dokucu yok onu unut ama eğer almak istiyorsan veet, sesu, lapiden kullanabilirsin veet favorimdir ama digerleri de iyidir

0|0
    0|0
  • Veer

0|0
    0|0
  • Doktor eldiveniyle koparabilirsin kokten cozum:D

0|0
    0|0
  • tüy dökücünün jiletten farkı yok maalesef :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• vur jileti hacı abi

0|0
    0|0
  • kardesım kol altı ıcın lazer onerırım
    alt taraf ıcın yapcek bısı yok jıletı vurcan geccen kremle vs ugrasma

0|0
    0|0
  • Veetin spreyini kullan hacı.. Kremlern çoğu hamam otu kokuyo.. Sprey o kadar kokutmuyor ve iyi

0|0
    0|0
  • weet en iyisi inceltiyorda

0|0
    0|0
  • Jilet

0|0
    0|0
  • Lapiden kullandım bir süre formülü hafif yani biraz daha fazla bekletmen gerek.. formulu güclü olanlar yeminle tahriş ediyor yüzüyor orayı bir sefer ağlama aşamasına getirdi kıvrandım cayır cayır yakıyor... Fıtık ameliyatı bnde oldum 4 sene önce her iki tarafımda vardı. Tek seansta iki tarafımdanda oldum.. fıtık ı olanlar bekletmesin olsun. İnsan yeniden dogmuş gibi oluyor kurtuluyor...

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü çok güzel bir yöntem var. Ben kullanıyorum çok memnunum

0|0
    0|0
    • anlatır mısın*

• Geçmiş olsun. Ne ameliyatı oldun.

• teşekkürler ufak bir operasyon fıtık ameliyatı

• Tüy dökücüler pek işe yaramıyor ama.

0|0
    0|0
    • jiletle de olmuyor dostum bıktım artık, ne önerirsin?

Yükleniyor...